Aiškinamos, peržiūrimos ir lyginamos aparatinės piniginės

Aiškinamos, peržiūrimos ir lyginamos aparatinės piniginės

Saugiausias būdas laikyti „Bitcoins“ ir kitas kriptovaliutas yra aparatinėje piniginėje. Mažas fizinis įrenginys, kuris palaiko jūsų asmeninius raktus neprisijungus. Šiame įraše aš paaiškinsiu, kaip tiksliai veikia šie įrenginiai, ir padengsiu geriausias aparatinės įrangos pinigines.

Nemėgstate skaityti? Vietoj to žiūrėkite mūsų vaizdo įrašų vadovą

Aparatinės piniginės suvestinė

Aparatinės įrangos piniginėse naudojama dviejų veiksnių autentifikavimo forma (dar vadinama 2FA). Tai reiškia, kad norėdami pasinaudoti savo lėšomis, turėsite įrodyti savo tapatybę naudodamiesi kažkuo, ką turite (fizine pinigine) ir tuo, ką žinote (piniginės PIN kodu)..

Jei rimtai žiūrite į Bitcoin ir apskritai kriptovaliutų saugumą, turite gauti aparatinę piniginę, aš asmeniškai turiu 3 skirtingas. Čia yra pirmaujantys modeliai rinkoje:

Tai geriausios aparatinės piniginės trumpai. Jei norite peržiūrėti išsamią kiekvienos piniginės apžvalgą ir išsamius paaiškinimus, skaitykite toliau:

1. „Bitcoin“ piniginės trumpai

„Bitcoin“ piniginės terminas yra šiek tiek klaidinantis, nes „Bitcoin“ piniginėje nėra jokio „Bitcoin“. Techniškai kalbant, „Bitcoin“ piniginė yra programinė įranga, turinti slaptažodžius, kurie kriptografiniais terminais kartais vadinami raktais.

Šie raktai suteikia jūsų piniginei prieigą prie „Bitcoins“, priskirtų jai „Bitcoin“ operacijų knygoje, vadinamoje „blockchain“.

Taigi, kai naudosite bet kurią „Bitcoin“ piniginę, susidursite su dviem svarbiais terminais.

Pirmasis yra a Bitcoin adresas, tai yra tai, ką jūs siunčiate žmonėms, kurie nori mokėti jums Bitcoin, tarsi el. pašto adresas.

Antrasis yra a privatus raktas. Privatus raktas leidžia jums pasiekti ir valdyti jums priklausančius „Bitcoins“. Pagal mano el. Pašto paskyros analogiją galite galvoti apie savo asmeninį raktą kaip savo el. Pašto paskyros slaptažodį.

Be asmeninio rakto laikymo, piniginė taip pat pasirašo „Bitcoin“ operacijas jūsų vardu naudodama jūsų asmeninį raktą ir transliuoja jas į „Bitcoin“ tinklą. Leisk man paaiškinti:

Kai norite nusiųsti „Bitcoins“ kam nors kitam, turite įrodyti tų „Bitcoins“ nuosavybės teisę į visą tinklą, todėl jis sutiks pakeisti operacijų knygą.

Norėdami tai pasiekti, jūsų „Bitcoin“ piniginė priima prašomą operaciją, pasirašo ją jūsų vardu naudodama savo privatųjį raktą ir transliuoja šį skaitmeninį parašą į tinklą.

Trumpai tariant, skaitmeninis parašas yra būdas įrodyti, kad turite tam tikrą privatų raktą, jo nereikia atskleisti. Tai daroma naudojant sudėtingas matematines taisykles, žinomas kaip kriptografija.

Visas šis procesas panašus į tai, kaip jūs pasirašėte čekį, leidžiantį pervesti pinigus iš jūsų sąskaitos.

Pasirašius operaciją, piniginė ją transliuoja į visą tinklą, kuris patvirtina jos autentiškumą. Galų gale, šią operaciją Bitcoin kalnakasiai įrašys į blokų grandinę, ir sandoris bus laikomas baigtu.


2. Aparatinės piniginės

Kaip tikriausiai žinote, pavogti dalį informacijos iš kompiuterio šiais laikais nėra taip sunku. Ir jei kompiuteris, kuriame veikia jūsų „Bitcoin“ piniginė, yra užkrėstas kenkėjiška programa, tai gali atskleisti jūsų privatų raktą blogiems veikėjams.

Įsilaužėliai gali kontroliuoti jūsų kompiuterį arba pamatyti, kas rodoma jūsų ekrane. Kai tik bus atskleistas jūsų privatus raktas, jūsų „Bitcoins“ nebekontroliuosite. Juos būtų galima lengvai perkelti į bet kurį hakerio pasirinkimą.

Norėdami išvengti šios situacijos, turite dvi galimybes:

Paprasčiau tariant, aparatinės piniginės yra kompiuteriai, iš kurių atimta visa logika, išskyrus mažą ekraną, mygtuką ar du ir paprastą raktų saugojimo bei operacijų pasirašymo veiksmą..

Aparatinės piniginės atrodo kaip maži USB įrenginiai, ir jie siūlo minimalistinį požiūrį į saugumą. Tai grindžiama logika, kad kuo įrenginys yra sudėtingesnis, tuo daugiau galimybių įsilaužėliams tenka įsiskverbti.

Aparatinės piniginės atveju prietaisas yra toks „bukas“, kad praktiškai neįmanoma jo nulaužti ar kuo nors užkrėsti.

Bitcoin aparatinės piniginės dydžiai

5 skirtingos aparatinės piniginės: „BitLox“, „KeepKey“, „TREZOR One“, „Ledger Nano S“, „CoolWallet“

Dėl tokio paprasto dizaino aparatinės piniginės negali prisijungti prie interneto ar paleisti sudėtingų programų. Tai tik forma, kaip asmeninį raktą saugoti neprisijungus.

Šis požiūris yra žinomas kaip šaldymo saugykla, skirtingai nei prie interneto prisijungiantys įrenginiai, kurie vadinami „karštomis piniginėmis“..

Kaip veikia aparatinės piniginės?

Tarkime, kad norite siųsti „Bitcoin“ operaciją naudodamiesi aparatine pinigine.

Pirmiausia reikia žinoti, kad kadangi aparatinė piniginė yra toks paprastas įrenginys, kuris gali pasirašyti tik operacijas, visoms kitoms funkcijoms, tokioms kaip operacijos paruošimas ir transliavimas į tinklą, reikia naudoti sudėtingesnį kompiuterį..

Taigi, norėdami naudoti aparatinę piniginę, turėsite ją prijungti prie asmeninio kompiuterio ir atsisiųsti programą, galinčią su juo bendrauti. Pavadinsiu šią programą tiltu, o tiltas leidžia paruošti operaciją pasirašyti.

Aparatinės piniginės leidžia jai perduoti tik labai specifinius duomenų tipus, tokius kaip kriptovaliutų operacijos. Kai aparatinė piniginė gauna operaciją iš tilto programos, ji ją pasirašo ant pačios aparatinės piniginės ir siunčia atgal atgal į tiltinę programą.

Jūsų privatus raktas niekada nepalieka aparatinės piniginės. Vienintelis dalykas, kuris perkeliamas iš jūsų kompiuterio į aparatinę piniginę, yra nepasirašyta ir pasirašyta operacija.

Dėl minimalistinio ir paprasto dizaino aparatinę piniginę galima naudoti bet kuriame kompiuteryje, nebijant, kad bus įsilaužta ar užkrėsta – net viešosios bibliotekos ar jūsų mamos nešiojamas kompiuteris &# 128578;

Vienintelis dalykas, kurį turėsite padaryti, kad įsitikintumėte, jog jūsų „Bitcoins“ yra saugūs, yra įsitikinti, kad operacija, kurią patvirtinate aparatinės piniginės ekrane, atitinka operaciją, kurią jūsų tiltinė programa rodo jūsų asmeniniame kompiuteryje.

SVARBU! Jūsų sėklos frazė

Sukurti aparatinę piniginę yra gana paprasta. Pagrindinis dalykas, kurį reikia padaryti, yra užrašyti žodžių rinkinį, kuris jums bus pateiktas inicijuojant įrenginį. Šie žodžiai, taip pat žinomi kaip pradinė frazė arba atmintinė frazė, yra būdas atkurti bet kurį privatų raktą, kurį sugeneruoja jūsų aparatinės įrangos piniginė.

Tai taip pat reiškia, kad tas, kuris galėtų sulaikyti šiuos žodžius, taip pat valdytų jūsų „Bitcoin“, todėl svarbu, kad jūsų pradinė frazė būtų parašyta neprisijungus ir saugioje vietoje. 

Kas yra geriausia aparatinės įrangos piniginė?

Šiandien rinkoje yra daugiau nei dvylika įmonių, siūlančių aparatinę piniginę, trys rinkos lyderiai yra „Ledger“, „TREZOR“ ir „KeepKey“. Kiekviena įmonė siūlo skirtingus modelius su skirtingomis savybėmis, o žemiau pateikiu populiariausius.

3. Didžiosios knygos aparatinės įrangos piniginės

Argumentai už: Puiki įmonės reputacija, daugiau nei 1000 kriptografinių išteklių palaikoma , suderinamumas mobiliesiems (tik „Nano X“)

Minusai: „Bluetooth“ vartotojo sąsaja šiek tiek paini (tik „Nano X“)

Bendrovė („LedgerWallet“) egzistuoja pakankamai ilgai, kad įgytų pagarbią reputaciją, ir, tiesą sakant, sunku rasti ką nors blogo apie jų produktus.

Prieiga prie didžiosios knygos piniginės atliekama per „Ledger Live“ – nemokama darbalaukio programa, leidžianti valdyti visus savo knygos įrenginius, siųsti ir gauti kriptovaliutas bei patikrinti savo likutį, kai tik norite.

„Nano X“ knyga

„Ledger Nano X“ yra pagrindinis „Ledger“ pavyzdys, kalbant apie aparatines pinigines. Įrenginys turi įspūdingą galimybę vienu metu valdyti 100 kriptografinių išteklių. Tai tarsi „Ledger Nano S“ (žr. Toliau) vartojimas steroidams.

nano x

Pagrindinis mano pačios patirtas trūkumas yra tas, kad „Bluetooth“ vartotojo patirtis nebuvo tokia sklandi, kaip tikėjausi. Tai gali ištaisyti „Ledger“ ateityje atnaujindami, tačiau kol kas tai yra „Nano X“ spyglis..

„Nano X“ kainuoja 119 USD be PVM (įskaičiuotas nemokamas pristatymas).

„Nano S“ knyga

Aš peržiūrėjau „Ledger Nano S“ ir buvau visiškai sužavėtas. „Nano S“ turi aptakų dizainą, intuityvią vartotojo sąsają ir platų altcoinų palaikymą (įskaitant „Ethereum“, „Litecoin“, „Dogecoin“, „Zcash“, „Dash“, „Ripple“ ir daugumą „ERC-20“ žetonų)..

„Nano S“ parduodama už 59 USD, todėl tai yra ypač prieinama aparatinė piniginė.

didžiosios knygos nano apžvalga

Šiandien „Ledger Nano S“ naudoju kaip vieną iš savo asmeninių piniginių.


4. „TREZOR“ aparatinės piniginės

Argumentai už: Rinkos senbuvis, atviro kodo, puiki įmonės reputacija, daugiau nei 1000 kriptografinių išteklių palaikoma.

Minusai: Dažnai atstatoma atnaujinant, XRP nepalaikomas („TREZOR One“)

„TREZOR“ (čekų kalba reiškia „skliautas“) buvo pirmoji įmonė, kuri sugalvojo aparatinės piniginės idėją. Pagrindinis TREZOR pranašumas, palyginti su konkurencija, yra įmonės reputacija. Vienas iš įmonės įkūrėjų yra Marekas „Slush“ Palatinus, kuris taip pat sukūrė pirmąjį „Bitcoin“ kasybos baseiną (įkurtas 2010 m.).

Neigiama yra tai, kad TREZOR piniginėse yra vienas erzinantis dalykas – atnaujinus piniginės programinę aparatinę įrangą, ji dažnai ištrina visą piniginę. Jei jūs tik pradedate kriptografiją, tai tikrai gali jus sujaudinti. Jei turite atsarginę frazę, galite tiesiog atkurti piniginę, tačiau tai tikrai reikia žinoti.

„TREZOR“ modelis T

„TREZOR T“ iš esmės yra „TREZOR One“ piniginė, turinti didelį jutiklinį ekraną. Abi piniginės siūlo tas pačias funkcijas, tačiau jutiklinis ekranas iš tikrųjų daro įtaką. Aš paaiškinsiu.

Kai atkuriate aparatinę piniginę ar net ją nustatote pirmą kartą, dažnai prašoma įvesti pradinę frazę. Jei aparatinėje piniginėje neturite tinkamos sąsajos (t. Y. Jutiklinio ekrano), turėsite įvesti pradinę frazę savo kompiuteryje.

TREZOR modelis T

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas kenkėjiška programa, jūsų pradinė frazė tampa pažeidžiama dėl raktų registravimo ar kitų įsilaužimų. Tai pasakius, net jei kam nors pavyko gauti jūsų pradinės frazės žodžius, jie vis tiek nežinos, kokia tvarka juos pateikti, nes tai nėra rodoma jūsų kompiuteryje (jis rodomas aparatinėje piniginėje).

„Trezor T“ visiškai pašalina šią grėsmę, nes visa sąveika atliekama aparatinės piniginės jutikliniame ekrane, todėl nereikia bijoti kenkėjiškų programų (šie įrenginiai pagal dizainą neturi kenkėjiškų programų). „TREZOR Model T“ taip pat palaiko kai kurias monetas, kurių „TREZOR One“ neturi (pvz., XRP, ADA ir XMR).

Neįskaitant PVM, „TREZOR T“ modelis kainuoja 149 EUR (170 USD). Taip pat yra aukščiausios kokybės „Titanium“ versija, kurią gamina „Grey“, vadinama „Corazon“ (apie tai galite išsamiai perskaityti visoje „Model T“ apžvalgoje).

TREZORAS Vienas

Be „Ledger Nano S“ naudojimo, kriptovaliutoms saugoti taip pat naudoju „TREZOR One“. „TREZOR one“ (anksčiau vadinta tiesiog „TREZOR“) yra seniausia aparatinė piniginė rinkoje ir, ko gero, geriausia reputacija..

„Trezor One“ yra gražus, paprastas dizainas, labai lengvai suprantama vartotojo sąsaja ir palaiko daugybę kriptovaliutų, įskaitant „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Bitcoin Gold“, „Zcash“, „Dash“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Litecoin“ ir NEM. Vienintelė moneta, kurios trūksta ir kuri sulaukė didžiulio visuomenės dėmesio, yra XRP.

trezor PIN kodo įrenginys

Šiuo metu „TREZOR“ kaina yra 55 USD, todėl ji yra prieinama, bet ne pigiausia aparatinės įrangos piniginė rinkoje. Tai, mano nuomone, puiki aparatinė piniginė, kurią labai lengva nustatyti ir naudoti.

5. „KeepKey“ aparatinės įrangos piniginės

Argumentai už: Gražiai suprojektuotas keitimasis piniginėje per „Shapeshift“

Minusai: Nepalaikoma pakankamai monetų

Trečioje vietoje mes turime „Keepkey“, „Bitcoin“ aparatinę piniginę su gražiu, nors ir šiek tiek dideliu dizainu. „Keepkey“ turi panašių savybių kaip „TREZOR one“ ir „Ledger Nano S“, tačiau dėl kelių priežasčių manau, kad jis yra šiek tiek mažiau patrauklus nei ankstesni du.

„KeepKey“

Pradedantiesiems piniginė yra per didelė, kad būtų patogiai nešiotis kišenėje. „Keepkey“ piniginės dydis yra beveik dvigubai didesnis nei „TREZOR one“ arba „Ledger Nano S“.

Papildomi dalykai, dėl kurių man kyla dvejonių perkant produktą, yra šie:

Galiausiai bendrovę „KeepKey“ įsigijo birža „Shapeshift“, todėl įmontuota valiutos keitykla, leidžianti prekiauti viena kriptografija kita nenaudojant išorinės biržos..

Šiuo metu „Keepkey“ parduodama už 49 USD.


6. Papildomos aparatinės piniginės rinkoje

Per pastaruosius 3 metus aš taip pat ištyriau keletą papildomų aparatinės piniginių, kurios nepateko į sąrašo viršų, todėl norėčiau jas paminėti čia.

„Safe-T mini“ yra labai paprasta aparatinės piniginės, pagamintos Prancūzijos tarptautinės elektronikos kompanijos „Archos“, kurią 1988 m. Įkūrė Henri Crohas, versija. „Safe-T mini“ sąsaja yra labai ribota ir norint siųsti / gauti monetas, reikės naudoti papildomą programinę įrangą.

Bitfi yra aparatinė piniginė, kurią turi John Mcafee, prieštaringai vertinamas asmuo kriptovaliutos erdvėje. Iš pradžių piniginė teigė esanti „neįmanoma“, tačiau po to, kai saugumo tyrėjai ją suplėšė ir keli saugumo trūkumai jis tą reikalavimą pašalino.

„CoolWallet“ yra „kreditinės kortelės tipo“ aparatinės įrangos piniginė, kurią galite nešiotis kišenėje. Mano apžvalga apie „Coolwallet“ buvo teigiama, tačiau piniginė negavo pakankamai rinkos dalies, kad galėčiau tai laikyti stabiliu produktu.

„BitLox“ yra dar viena apžiūrėta aparatinė piniginė, tačiau ji buvo ankstyvoje stadijoje ir negalėjau jos tinkamai veikti. Nuo to laiko daugiau nežiūrėjau į gaminį (tai buvo dar 2016 m. Pradžioje), ir produktas galėjo būti patogesnis vartotojui.

„Ellipal“ yra aparatinė piniginė, kurios tikslas – būti visiškai izoliuotai nuo išorinio pasaulio. Jis neturi laidinio ar belaidžio ryšio ir palaiko ryšį per QR kodus per kamerą gale. Tai kainuoja 149 USD ir yra palyginti nauja rinkoje (t. Y. Nėra išbandyta mūšyje). Mano visą „Ellipal“ apžvalgą galite perskaityti čia.

7. Aparatinės piniginės rizika

Sugadinimas

Kai kuriais atvejais blogas aktorius gali sugadinti jūsų įrenginį, kai jis pirmą kartą keliauja į jūsų namus. Norėdami to išvengti, visi gerbiami aparatinės piniginės gamintojai naudoja specialų holografinį lipduką, kad įrodytų, jog piniginė niekada nebuvo atidaryta.

„TREZOR“ antspaudas

Apsaugos plomba visada turi būti nepažeista prieš pirmą kartą

Jei gaunate piniginę ir šis lipdukas nepažeistas, nenaudokite tos piniginės. Kai kurios piniginės inicijuodamos taip pat atlieka savęs sugadinimo testą, geriau likti saugioje vietoje.

Norėdami dar labiau sumažinti šią riziką, visada nusipirkite aparatinę piniginę tiesiai iš gamintojo svetainės. Jei norite pirkti iš perpardavėjo, pirmiausia susisiekite su gamintoju ir įsitikinkite, kad jis yra įgaliotas, patikimas perpardavėjas..

Iš anksto sukonfigūruota sėklos frazė

Pradinę frazę atsitiktinai turėtų sugeneruoti piniginė, kai bus nustatyta, ir ji jums nebus siunčiama kartu su įrenginiu.

Vienas nelaimingas vartotojas nusipirko aparatinę piniginę iš blogo „Amazon“ veikėjo ir gavo piniginę su kortele, kurioje buvo iš anksto sukonfigūruota sėklos frazė. Jam buvo nurodyta inicijuoti prietaisą naudojant šią esamą sėklos frazę.

Vartotojas nebuvo labai išmanantis technologijas ir darė tai, kas jam buvo nurodyta, tik norėdamas sužinoti, kad įnešęs monetas į tą aparatinę piniginę įsilaužėlis, išmanantis iš anksto sukonfigūruotą sėklą, jas greitai pašalino.

iš anksto sukonfigūruota sėkla

Kenkėjiška knyga buvo išsiųsta su iš anksto sukonfigūruota sėkla ir PIN kodu

Blogio tarnaitės ataka

Jūsų aparatinės piniginės įrenginį gali pavogti ar prie jo gali prisijungti nepageidaujami asmenys, dar vadinami blogosios tarnaitės ataka.

Daugumoje, jei ne visose aparatinėse piniginėse, šiandien yra PIN kodo apsauga. Taigi, net jei jūsų įrenginys yra pavogtas, vagis gali šiek tiek užtrukti, kol jis galės pasiekti jūsų monetas.

Kai pastebėsite, kad jūsų įrenginys yra pavogtas, turėtumėte nedelsdami naudoti frazę, kad atkurtumėte savo Bitcoins ir nusiųstumėte juos į naują piniginę su kita sėklos frazė. Tai iš esmės pavers jūsų pavogtą piniginę nuo visų jos lėšų ir leis saugiai kontroliuoti savo „Bitcoins“.

5 USD veržliarakčio ataka

Tai reiškia, kai kas nors fiziškai grasina jus įskaudinti veržliarakčiu, jei neatiduosite aparatinės piniginės ir atrakinsite PIN kodu..

Tam, kad apsaugotumėte nuo tokio pobūdžio fizinių išpuolių, tam tikros piniginės, pvz., TREZOR, leidžia pridėti dar vieną apsaugos sluoksnį, vadinamą slaptafraze. Tai reiškia, kad po PIN kodo jūsų bus paprašyta pridėti papildomą slaptafrazę.

Tačiau galite jį nustatyti taip, kad skirtingose ​​slaptafrazėse jūsų piniginėje būtų rodomos tik tam tikros paskyros. Taigi įsivaizduokite, kad savo piniginėje turite fiktyvią sąskaitą, kurioje yra tik nedidelis monetų kiekis, ir tikrąją sąskaitą su didžiule jūsų lėšų dalimi..

Kai kas nors privers jus atrakinti savo piniginę, galite naudoti fiktyvią slaptafrazę ir atrodys, kad piniginėje telpa tik nedidelis kiekis monetų, neatskleidžiant visų jūsų valdų.


8. Dažnai užduodami klausimai

Kas yra geriau – TREZOR ar Ledger?

Tiek „Ledger“, tiek „TREZOR“ piniginės pasirodė esančios saugus ir lengvai naudojamas sprendimas saugant jūsų „Bitcoins“. Pradėjus knygą, neatrodė, kad jie turi pakankamai gerą produktą, kaip turėjo TREZOR. Tačiau šiandien riba tarp bendrovių iš esmės išgaravo ir, mano nuomone, jos yra vienodai geros.

Tačiau norėdamas būti saugus, aš paprastai naudoju daugiau nei vieną aparatinę piniginę ir stengiuosi įsitikinti, kad naudoju abiejų bendrovių modelius.

Reikėtų nepamiršti, kad skirtingai nuo „Ledger“, „TREZOR“ technologija yra visiškai atviras šaltinis, kuris laikomas saugesniu.

Kokia yra geriausia knygos piniginė?

„Ledger Nano S“, mano nuomone, yra geriausios kainos ir kokybės santykio piniginė. Maniau, kad „Nano X“ suteiks daugiau funkcijų, nemanau, kad verta papildomų išlaidų.

Kaip pasiekti TREZOR pinigines?

Norėdami pasiekti savo „TREZOR“ piniginę, turite ją prijungti prie kompiuterio ir eiti į http://wallet.trezor.io. Ši žiniatinklio sąsaja leis jums pasiekti savo lėšas, kai piniginė bus prijungta prie kompiuterio.

Kas atsitiks, jei piniginės gamintojas nustos veikti?

Sėklų frazės technologija, naudojama šiandien daugumoje aparatinės piniginės, yra suderinama su keliomis piniginėmis: ji nėra būdinga jokiai konkrečiai įmonei.

Todėl, jei tam tikra įmonė nutraukia verslą, galite atkurti savo Bitcoins tiesiogiai į kitos įmonės piniginę naudodami savo pradinę frazę.

Kaip jūs tikriausiai suprantate, jūsų pradinė frazė turi daug galios ir daugeliu atvejų ją galima naudoti norint atkurti jūsų „Bitcoins“, taip pat jei jūsų aparatinė piniginė sugenda ar sugadinama.

8. Išvada – rimtai apie kriptografiją? Įsigykite aparatinę piniginę

Tai nėra paprasčiau nei ši antraštė.

Taip, aparatinės piniginės kainuoja pinigus ir niekam nepatinka leisti pinigus daiktams, kuriuos gali gauti nemokamai. Tačiau saugumo suma, kurią gaunate naudodamiesi aparatine pinigine, yra daug vertingesnė nei 50–100 USD, kurią sumokėsite už faktinio įrenginio įsigijimą..

Mano nuomone, bet kuri iš 4 geriausių piniginių yra geras pasirinkimas, bet mano asmeniniai mėgstamiausi yra „TREZOR One“ ir „Ledger Nano S.“. Be to, visada nusipirkite piniginę tiesiai iš įmonės arba iš įgaliotų perpardavėjų. Žmonių, nusipirkusių aparatinę piniginę „eBay“, o kartais ir „Amazon“, buvo užfiksuota daugybė sukčiavimo atvejų.

Ar naudojote aparatinę piniginę? Ar turite komentarų ar papildomų klausimų? Praneškite man žemiau esančiame komentarų skyriuje.

“>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me