Anonīmās kriptovalūtas: to vēsture īsumā.

Digitālās valūtas kopienā vienmēr tiek meklēta anonimitāte. Daudzi to kļūdaini domā Bitcoin pati par sevi ir anonīma, lai gan patiesībā tā nodrošina pseidonimitāti labākajā gadījumā. Tas ir izraisījis diezgan lielu ažiotāžu sabiedrībā, un daudzi izstrādātāji ir sākuši piedāvāt savus risinājumus.

Kriptovalūtu tendences dzimšana

Pēc tam, kad kriptogrāfijas valūtas sāka iegūt plašāku popularitāti 2013. gada laikā, mēs arī redzējām milzīgu to skaita pieaugumu. Patiesība ir tāda, ka personai, kurai ir dažas programmas izstrādes pamatzināšanas, nebija tik grūti izveidot savu monētu. Kādā brīdī mēs redzējām, ka gandrīz katru dienu tika izlaisti pāris vai pat vairāk jaunu kriptokoīnu. Par laimi, tas neturpināsies ilgi. Investori un valūtas lietotāji sāka meklēt jauninājumus, un tieši tad monētas, kurās anonimitātes uzlabošanai tika izmantotas nopratinātas sistēmas, sāka gūt popularitāti.

Pirmais Bitcoin ”trūkums”

Daudzi cilvēki kļūdaini uzskata, ka Bitcoin ir pilnīgi anonīms maksājuma veids. Lai gan tas, iespējams, nav pilnīgi nepareizi, jo daudzos veidos Bitcoin piedāvā labāku anonimitāti nekā citas maksājumu iespējas, tas nav pilnībā anonīms. Tā kā visi darījumi tiek glabāti un pieejami caur blokķēdi, tika ieteikts pat Satoshi oriģinālā baltā grāmata Bitcoin lietotājiem tika ieteikts katram darījumam izmantot jaunu adresi, lai izvairītos no darījumu saistīšanas ar kopēju īpašnieku. Kaut arī IP adreses netiek saglabātas blokķēdē, Gavins Andersens reiz atzīmēja sekojošo:

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
 • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
 • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
 • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
 • Very high liquidity
 • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
 • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
 • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Ja vien jūs neesat ļoti piesardzīgs attiecībā uz bitcoin lietošanu (un jums ir tehniskas zināšanas, kā to izmantot kopā ar citām anonimizējošām tehnoloģijām, piemēram, Tor vai i2p), jums jāpieņem, ka neatlaidīgs, motivēts uzbrucējs varēs saistīt jūsu IP adresi ar jūsu bitcoin darījumiem. 

Ņemot vērā šos un daudzus citus faktorus, izstrādātāji sāka strādāt pie tā, kā uzlabot kriptovalūtu anonimitāti, kā arī palielināt to valūtas popularitāti, rosinot cilvēku interesi ar inovāciju palīdzību. Paredzams, ka cilvēki, visticamāk, izmantos digitālo valūtu ar aktīvu un kvalificētu izstrādes komandu, nevis kaut ko, kas ir klonēts un nepiedāvā kaut ko jaunu, izņemot vecākas alternatīvas..

Anonīmu digitālo valūtu sākums

2014. gada sākumā, DarkCoin būtu pirmā kriptogrāfijas valūta, kas piedāvā pilnīgu anonīmu darījumu sistēmu. Pat šodien Darkcoin joprojām ir vispopulārākais anonīmais altcoin, taču tas nav vienīgais spēlētājs spēlē. Kādu laiku pirms tā izlaišanas tagad pamestais Stablecoin bija izlaidis sajaukšanas pakalpojumu. Protokols, kas sajauc darījumus kopā, lai apgrūtinātu monētu plūsmas izsekošanu un apgrūtinātu asociācijas. Šeit ir saraksts ar citiem ievērojamiem piemēriem:

 •  Bytecoin, izlaists 2014. gada martā. Tas ir pirmais Kriptonote pamatojoties uz valūtu
 • Anoncoin, monētu pārsūtīšana tiek veikta, izmantojot tikai tumšos tīklus, lai novērstu darījumu sakņu izsekošanu
 • Zerocoin, projekts, kas joprojām tiek izstrādāts ar mērķi uzlabot Bitcoin vājās vietas
 • Apmetnis, izlaists 2014. gada jūnijā, ieviešot un decentralizējot p2p anonimizācijas funkciju, izmantojot Proof of Stake protokola paplašinājumus
 • XC, pilnīga šifrēšana un neuzticams daudzceļu dizains kopā ar citām funkcijām, kuras joprojām tiek izstrādātas

Anonīmu digitālo valūtu nākotne

Iepriekš minētie piemēri, iespējams, nešķiet daudz, bet noteikti ir tas, ka anonimitāte noteikti ir pavērusi ceļu kriptonauda ekosistēmā, un tas ir šeit, lai paliktu. Šī gada laikā tehnoloģija, lai panāktu patiesu kriptogrāfisko valūtu lietotāju anonimitāti, ir sasniegusi milzīgu progresu. Kaut arī lielākā daļa tehnoloģiju, kas tiek izmantotas anonimitātes uzlabošanai, joprojām tiek izstrādātas ar Bytecoin un ir vienīgais altcoin no iepriekš minētajiem piemēriem, kas piedāvā gatavu produktu un joprojām ir aktīva izstrādes komanda; joprojām tiek pieliktas pūles arī pārējo projektu pabeigšanai. DarkCoin par to paziņoja Darksend+ nāk 2014. gada jūlija beigās / augusta sākumā, lai padarītu to arī par gatavu produktu. Pārējās puses strādā pie savu projektu pabeigšanas un gala rezultāta izlaišanas. Anoncoin, Zerocoin un Cloakcoin ir paziņojuši, ka jaunas funkcijas tiks izlaistas vēlāk šogad. XC ir pilnībā funkcionāls, taču daudzas tā funkcijas joprojām tiek izstrādātas, valūtas nākotnes plāni šķiet daudzsološi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map