Bitcoin cenu analīze: darbība uz sāniem turpinās

Var droši teikt, ka zīda ceļa izsoles sekas vairs neietekmē Bitcoin cenu, neatkarīgi no tā, vai tā ir negatīva vai pozitīva. Kopš mana Pēdējais cenu analīze, Bitcoin cena ir piedzīvojusi sānisku darbību. Uzturoties starp 610 USD un 630 USD, šķiet, ka cena, visticamāk, nesamazināsies zem 600 USD, ja vien tirgos vairs nebūs negatīvu ziņu, kas vēl vairāk apstiprina manu nojautu, ka Zīda ceļa izsole palīdzēja noteikt jaunu īstermiņa tendenci zemajā līmenī 600 ASV dolāri. Kopš šī brīža es uzskatu, ka Bitcoin cena paliks diezgan stabila, jo tirgū esošie indivīdi turēs savus ieguldījumus, gaidot labas ziņas.

Galveno ziņu trūkums nozīmē vienotu Bitcoin cenu aktivitāti.

Kopš tā laika, kad Bitcoin kopienas satraukums par zīda ceļa izsoli ir mazinājies, ziņas ir bijušas samērā kluss, ciktāl tas attiecas uz Bitcoin. Neviens nozīmīgs uzņēmums, kas nav saistīts ar Bitcoin, nav paziņojis par nodomu pieņemt digitālo valūtu kā dzīvotspējīgu maksāšanas līdzekli. Nav arī citu valdību vai nevalstisko aģentūru ziņojumu par to, vai Bitcoin ir jāpieņem vai jāaizliedz. Kopumā pēdējās apmēram divas nedēļas Bitcoin kopienā ir bijušas ļoti mierīgas.

Protams, pozitīvistu Bitcoin cenu analītiķu kopiena pastāvīgi nāk klajā ar mežonīgām prognozēm par nākotnes cenu trajektorijām. Viens indivīds, īpaši bitcoinmarkets subreddit, nesen ir norādījis uz nelieliem cenu izciļņiem, kas ir pirms galvenajiem Bitcoin “Burbuļi” un norādīja uz nelielu izciļņu, kas tajā laikā turpinājās – pirms 9 dienām. Spriežot tikai pamatojoties uz šiem diezgan nenozīmīgajiem Bitcoin cenas izciļņiem, šī persona izteica pieņēmumu, ka nākamajās nedēļās mēs varētu redzēt milzīgu cenu pieaugumu. Ļoti maz ticams, ja vien sabiedrību, kas veicina pirkšanas uzplūdus, nenotiek daži nozīmīgi jaunumi. Šāda veida diagrammu vērošana un formu salīdzināšana ir tieši tas, kas rodas no pozitīvisma metodikas ievērošanas, mēģinot analizēt Bitcoin cenu. Tikai izturoties pret cenu izmaiņām kā cilvēku rīcības sekām, mēs varēsim noteikt šo izmaiņu cēloni un izveidot precīzu portretu par to, kāda būs nākotnes Bitcoin cena. Analītiķiem vajadzētu skatīties cenu diagrammas un pēc tam ziņas, lai saprastu, kur cena pazudīs, nevis apskatīt cenu diagrammas un pēc tam salīdzināt to ar pagājušā gada diagrammām..

Daudz ticamāka Bitcoin cenas trajektorija atgādinās pakāpenisko pieaugumu, kas notiek kopš maija sākuma. Tāpēc cenu diagrammas, kas nonāk 2014. gada beigās, drīzāk izskatīsies pēc pakāpeniskas slīpuma, nevis raķetes uz Mēnesi. Tomēr spēcīga prognoze, bet nedaudz pievīla mums, hardcore Bitcoin entuziastiem. Tomēr mēs nedrīkstam izslēgt iespēju, ka sabiedrībā nokļūs kāda veida nozīmīgākie jaunumi. Šādā gadījumā Bitcoin cena noteikti palielināsies, kaut arī nav skaidrs, vai šajā cenu lēcienā sasniegtie augstumi saglabāsies. Piemēram, Silk Road izsole izraisīja ievērojamu Bitcoin cenas pieaugumu, bet, kad uztraukums norima, cena sāka samazināties un nosēdās pašreizējā līmenī.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Tas nozīmē, ka šķiet, ka Bitcoin cena paliks robežās no 600 līdz 640 dolāriem, kamēr šī nozīmīgo ziņu iemidzināšana turpināsies. Es to saku tāpēc, ka tirdzniecības apjoms kopš jūlija sākuma vienmērīgi samazinās. Šis samazinājums nozīmē turēto bitkoīnu daudzuma palielināšanos, kas izskaidro sānisko darbību, kādu esam redzējuši kopš Zīda ceļa izsoles beigām. Tā kā cilvēki kavējas gan pirkt un pārdošana, šķiet, ka tirgus ir paredzējis dažas lielas, pozitīvas vai negatīvas ziņas. Viņi atturas no jebkāda nozīmīga tirdzniecības apjoma, baidoties zaudēt vai nu pārdodot tieši pirms labu ziņu viļņa, vai no pirkšanas pirms negatīvu ziņu viļņa..

Kādas varētu būt šīs ziņas? Mēs ceram, ka tās, protams, būs pozitīvas ziņas, kā arī nesenais monētu īss apraksts intervija ar Džošu Garzu, GAW Miners izpilddirektors norādīja uz ļoti, ļoti labām ziņām pie horizonta. Izpilddirektors minēja, ka uzņēmums ir strādājis pie kaut kā milzīga, kura detaļas paliek privātas. Projekts Prime, pēc Džoša Garzas domām, radīs revolucionāru pieeju tam, kā cilvēki raugās uz kriptovalūtu. Tātad, kad šis projekts tiks publiskots, cerams, ka mēs redzēsim milzīgus ieguvumus Bitcoin cenā.

“Runājot par to, kur GAW virzīsies nākotnē, viss, ko es varu teikt, ir tikai turēt acis uz Project Prime meklēšanu. Manas lūpas ir aizzīmogotas, izņemot to, ka saku, ka tas revolucionizēs to, kā cilvēki domā par kriptovalūtām. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map