Bitcoin kā valūta vs Bitcoin kā tehnoloģija

Bitcoin kā valūta

Bitcoin kā valūtaLīdz šim Bitcoin uzņēmējdarbības ziņā ir izrādījies ārkārtīgi efektīvs šādos veidos: Pastāv skaidras naudas anonimitāte, kas personām, kuras viens otru nepazīst, ļauj droši tirgoties bez nepieciešamības pēc finanšu pakalpojumu sniedzēja. MasterCard, Visa uc Otrkārt, pastāv uzticamības elements, bez nepieciešamības finanšu iestādei, piemēram, bankai, garantēt jums. Treškārt, arī Bitcoin ir parādījis pieaugošu spēju efektīvi un ērti apstrādāt arvien lielāku darījumu apjomu. Sistēma arī pieaug vienmērīgā tempā, un tā spēj pielāgoties šai izaugsmei. Visbeidzot, tas acīmredzami ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri vēlas paturēt valdības garos pirkstus ārpus savas kabatas, jo šajā posmā ir ļoti grūti regulēt un aplikt ar nodokļiem līdzekļus, kas radušies, izmantojot Bitcoin, savukārt citām finanšu vienībām ir juridiska identitāte, kā arī fiziskā vieta. Tas nozīmē, ka tēvocim Semam pirksts ir līdz pat valdības bankas kontam.

Tomēr Bitcoin ir viens būtisks trūkums: tas nav uzticams vērtības krājums. Acīmredzot, tā kā valdība nevar aplikt ar nodokļiem vai regulēt šo digitālo valūtu, neviena valdība to nepieņem kā likumīgu maksāšanas līdzekli. Turklāt, tā kā tas vēl nav juridiski definējams kā materiāls vai nemateriāls īpašums, īpašniekiem nav juridiskas aizsardzības gadījumā, ja viņi tiek “aplaupīti” vai aizvesti vizināties šajā apkārtnē. Tomēr tam ir trūkuma faktors – tāds kā māksla. Šobrīd pasaulē ir tikai 13 miljoni bitkoīnu, un šī summa nepārsniegs 21 miljonu neizpildīto. Tātad, kamēr vien cilvēki vēlas iegādāties Bitcoin “mākslu”, tam ir noteikta vērtība.

Miljonu dolāru jautājums šajā posmā ir tas, vai šīs savdabīgās mākslas formas tirgus var būt stabils un ilgtermiņa vērtības krājums. Ir zināms fakts, ka Bitcoin tirgus var būt ārkārtīgi svārstīgs, sākot no 5 līdz 1200 USD tikai trīs gadu periodā. bitcoin cenu diagrammaIr arī tās likviditātes aspekts. Pašlaik Bitcoin tirgo tikai aptuveni ceturtdaļu no dienas apjoma; tādējādi tikai 2 miljoni USD no tā 3,2 miljonu USD vērtībā. Nav pat ilūzijas par likviditāti, jo nav iespēju regulēt iepriekš organizētus darījumus starp lielajiem turētājiem. Īpašumtiesības ir arī ļoti koncentrētas, jo vairāk nekā 50% bitkoīnu pieder tikai 20 personām. Kaut arī nav pierādījumu par šo personu savstarpēju saikni, tas varētu norādīt uz tā saukto “pump and dump” darbību. Attiecīgi daži eksperti uzskata, ka Bitcoin ir burbulis, kas jebkurā brīdī var plīst mūsu sejās.

Bitcoin tehnoloģija

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

bitcoin tehnoloģijaŠīs monētas otrā pusē, vai mums vajadzētu teikt, ka burbulis, ir eksperti, kuri to saka kopš tā laika Bitcoin pamatā ir blokķēde, kas ir galvenais mūsu laika jauninājums, šim burbulim var būt tikai iespēja noturēties virs ūdens. Uz brīdi meklēsim finanšu pakalpojumu sniedzējus, kas paļaujas uz centralizētu un privātu digitālo lietvedību. Tas padara jūsu parasto konta īpašnieku par ērtu hakeru mērķi. Savukārt blokķēde ir publiska virsgrāmata, kas nozīmē, ka tā aizsargā konta īpašnieku identitāti, izmantojot kriptogrāfiju. To var pārbaudīt arī jebkura persona, kurai ir dators. To aizsargā arī liels skaits neatkarīgu grāmatnieku vai kalnraču, kas savā starpā konkurē par efektivitāti. Šīs super grāmatvedības uzskaite ir ieraksts par katru personu, kurai kopš šīs digitālās valūtas izveides kādreiz piederēja bitcoin. Turklāt, tā kā blokķēde “dzīvo” mākonī, tā ir pasargāta no valdības mēģinājumiem to kontrolēt.

Maksa par blokķēdes darījumiem ir daudz zemāka nekā kredītkaršu kompānijām un bankām, kad runa ir par starptautiskiem pārskaitījumiem. Blockchain ir arī iespēja ierakstīt un nodot īpašumtiesības uz jebkuru materiālo un nemateriālo īpašumu. Tāpēc tā spēj nodrošināt vidi drošiem kreditēšanas darījumiem starp personām, kuras nekad nav tikušās.

Bitcoin ir iedvesmojis uzņēmējdarbības pasākumus visā pasaulē, īpaši tradicionālajās banku un finanšu tirgus jomās. Blockchain piemīt potenciāls būt ne tikai efektīvs norēķinu veids, bet, kā jau tika apspriests iepriekš; tas apvieno skaitļošanu, tīkla dizainu, kriptogrāfiju un AI. Lai gan Bitcoin nākotne nav iecerēta kā valūta, šo elementu kombinācija var kļūt par vienu no visvairāk graujošākajām tehnoloģijām, kādas mēs jebkad esam redzējuši.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map