Dark Wallet Alpha 5 laidiens

Jauna versija Tumšais maks, ar apzīmējumu Dark Wallet Alpha 5, ir izlaists, un tajā ir daudz pārveidots iekšējais kods. Šis izlaidums ievieš BitID integrāciju, ‘Watch-only Pockets’, sēklu skenēšanu, jaunas vēstures vadīklas, jaunus kabatas veidus un virkni kļūdu labojumu. BitId pieteikšanās ļauj integrēt vietni, lai gan darbvirsmas maki to var ieviest, lai nodrošinātu papildu aizsardzību, un tas var mainīt interneta lietojumu kopumā, izmantojot kriptogrāfisko identifikāciju. Papildu kabatu veidi ietver divas no trim kabatām, ļaujot lietotājiem apvienot ienākošos līdzekļus starp diviem vai trim lietotājiem, lai sajauktu acīs skatītājus, padarot daudz grūtāku redzēt ne tikai to, kurš, bet arī cik lietotāji sūtīja līdzekļus. Centralizētā servera situācija joprojām pieļauj potenciālus mērķtiecīgus uzbrukumus, taču, tā kā P2P infrastruktūra un darbs ar personālajiem mezgliem tiek atbalstīts, tiek pētīti vairāki klienta puses pārklājuma protokolu projekti. Beta ir paredzama viena vai divu mēnešu laikā pēc konservatīvas aplēses ar drošību Bitcoin lietojums, kas pieejams pirms tam, izmantojot jaunos kabatas veidus.

BitId pieteikšanās atbalsts

BitId piedāvā atvērtu protokolu, kas ļauj drošu autentifikāciju, izmantojot publiskās atslēgas kriptogrāfiju. Tas ļautu lietojumprogrammai būt noteiktai Bitcoin adresei, kas tiek apstiprināta, parakstot izaicinājumu, tādējādi ļaujot lietotājiem pieteikties. Tas tika izstrādāts neapmierinātības dēļ, ka ar Bitcoin saistītas vietnes paļaujas uz patvaļīgām identifikācijas metodēm, kas nav svešas Bitcoin, piemēram, lietotājvārdu un paroļu sistēmām. Seifa identifikācija ļauj reģistrēties ar vienu klikšķi, pieteikties ar vienu klikšķi un nav jāatceras paroles. Tiek izmantotas tikai publiskas Bitcoin adreses, un pakalpojumiem tiek norādītas atgriešanās adreses. Iespējas izveidot savienojumu ar decentralizētu identifikācijas sistēmu, lai automātiski aizpildītu personisko informāciju reģistrēšanās vai veidlapu procesu laikā, ir milzīgs ieguvums, un būtu ļoti interesanti redzēt, kā tā attīstās. BitId nepieciešama pieteikšanās vietnēs, parakstot Bitcoin ziņojumu, izmantojot lietotāja atslēgu, tādējādi novēršot vajadzību pēc citām parolēm, izņemot tās, kuras tiek izmantotas seifa drošībai. Tiek norādīta Bitcoin adrese, kas iegūta no vietnes nosaukuma, un pēc tam tiek parakstīta, tāpēc katra atslēga ir unikāla, savukārt atslēgu ģenerēšanas process ir deterministisks. Parakstīšanās ar citām kriptogrāfiskām sistēmām, kā arī reputācijas sistēmām tiek pārbaudīta, lai attaisnotu sākotnējo lietotāju uzticību vietnei. Tas ir paredzēts, lai aizsargātu lietotājus no vietnes īpašnieka vai trešās puses, izmantojot lietotāju atslēgas ļaunprātīgiem mērķiem.

Kabatas tikai pulkstenim

Dark Wallet ievieš tikai pulksteņa sistēmu, kas ļauj skatīties izņemtās monētas, aplūkojot kabatas, kurās bezgalīgs skaits atsevišķu Bitcoin adrešu ir tikai skatīšanas režīmā. Paziņojumus un vēsturi var apskatīt, taču seifu izmantošana nav iespējama. Tas ļauj lietotājiem piesaistīt ienākošo līdzekļu papildu adreses, palīdzēt noslēpt pārskaitāmo kapitālu, bet arī piekļūt fiziskām ierīcēm, kurām jāpiesakās adresēm Līgumi tiek izmantoti komandu skatīšanai un atrašanai. Viņiem ir pārslēgšanas poga, kas maina līguma stāvokli. Kabatā glabājas visi taustiņi, kurus līgums ir paredzēts skatīties, bet tikai parastām vai daudzparakstu adresēm. Kabata un līgums ir savstarpēji saistīti, tāpēc, ka vienas stāvokļa izmaiņas ietekmē otru, piemēram, deaktivizējot kabatu, tiks novērotas un sinhronizētas citas darbības. Sēklu skeneris nodarbojas ar problēmu, ka, ja maku atjauno no sēklas, tam sākotnēji ir pievienotas vecākas adreses. Seifam būs jāmeklē adreses ar iepriekšēju vēsturi. Tas prasa novērtēt vairāku katras kabatas un adrešu vēsturi, līdz rodas pietiekami daudz tukšu adrešu. Lai atvieglotu piekļuvi, tika pievienots seifa skenēšanas rīks, taču vēlāk tas tiks automātiski palaists inicializācijas laikā. Pievienotajam rīkam tagad var piekļūt manuāli, lai palīdzētu atjaunot sēklu.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Jaunas Bitcoin darījumu vēstures vadīklas

Vēstures skats ir mainīts, un tagad tajā ir uznirstošā izvēlne, kas ļauj kopēt tx-hash, pārvietoties uz bloka pētnieku vai kopēt adreses. Vēstures rindām var iestatīt etiķeti, kas ļauj ērti pārvaldīt augošu datu bāzi. Tas ir saistīts ar vienādranga sadaļu URL. Katrai seifa sadaļai ir sava URL adrese, tāpēc pārlūka vēsturi ir vieglāk pārvaldīt. Atsvaidzinot lapu, tiks novirzītas tās pašas sadaļas, un saites darīs to pašu. Vietrādī URL ir ievietoti rādītāji un vispārīgi termini, kas atvieglo lietošanu, tomēr tas rada arī vairākas problēmas, jo URL var uzminēt, tādējādi iegūstot piekļuvi informācijai, kas, iespējams, nav paredzēta tiem. Protams, lietotājs varēja notīrīt pārlūkprogrammas vēsturi, taču tas ir pretrunā ar sadaļas URL priekšnoteikuma nodomu. Cerams, ka tuvākajā nākotnē kādā brīdī tiks izstrādāts šī jautājuma risinājums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map