Kā nopirkt Monero – iesācēju ceļvedis

Kā nopirkt Monero – iesācēju ceļvedis

Monero ir ieguvis lielu uzmanību, pateicoties tam, ka tā ir Bitcoin alternatīva tumšajā tīmeklī. Pēc panākumiem daudzi cilvēki tagad mēģina spekulēt par tā cenu. Šajā ziņojumā es sniegšu jums īsu pārskatu par Monero un par dažādiem veidiem, kā to var iegādāties tiešsaistē.

Kā nopirkt Monero kopsavilkumu

Lai iegādātos Monero (XMR), rīkojieties šādi:

Ja Kraken jums neizdodas, šeit ir dažas papildu pirkšanas iespējas:

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Tā jūs pērkat Monero īsumā. Ja vēlaties saņemt detalizētu procesa skaidrojumu un Monero pats turpina lasīt, es to apskatīšu:

1. Kas ir Monero?

Monero ietilpst anonīmo monētu kategorijā – tas nozīmē, ka kriptonauda, ​​kas atšķirībā no Bitcoin, nav publiski izsekojama. Šīs kategorijas ietvaros jūs atradīsit arī divus citus galvenos konkurentus – Dash un Zcash.

Ja vēlaties īsu Monero pārskatu, skatiet mūsu Bitcoin Whiteboard otrdienas epizodi zemāk:

Monero sasniedz diezgan labu anonimitāti, izmantojot vairākas metodes.

Nesavienojamas slepenās adreses

Adreses atkārtota izmantošana ir viens no izplatītākajiem Bitcoin privātuma jautājumiem. Saņemot vairākus maksājumus uz vienu adresi, ikviens, kurš zina jūsu adresi, ļauj izsekot tās atlikumu un visus saistītos ienākošos un izejošos darījumus.

Sliktākais ir tas, ka pat atsevišķas adreses jūsu makā var kļūt saistītas, pateicoties tam, kā mainās Bitcoin rokturi. Šī iemesla dēļ Bitcoin galvenais izstrādātājs Lūks Dashs juniors sacīja, ka “tikai muļķis izmantotu Bitcoin, kā tas ir šodien, izmantojot darknet.”

Šādas privātuma problēmas Monero nepastāv. Visas galamērķa adreses ir aizsegtas tās blokķēdē, tāpēc tos var identificēt tikai sūtītājs un saņēmējs. Monero blokķēdes analīze nekad neatklās galamērķa adresi, uz kuru saņem XMR.

Tā vietā ir redzama tikai katram darījumam unikāla galamērķa kriptogrāfiskā jaucējkrāsa. To var atšifrēt tikai sūtītājs vai saņēmējs, lai atklātu faktisko adresi. Šīs aizsegtās adreses sauc par “slepenām adresēm”.

Papildus acīmredzamajām privātuma priekšrocībām slepenajām adresēm ir daudz seku, piemēram, padarot neiespējamu noteikt pašreizējo XMR sadalījumu starp adresēm.

RingCT

Jebkurā Monero darījumā nosūtītā summa ir neskaidra ar gredzena konfidenciālu darījumu vai īsumā ar ringCT. (ļoti) Vienkārši sakot, tā vietā, lai pārraidītu faktisko nosūtīto summu, lietotājs pārsūta tikai nelielu nejauša izskata informāciju.

Šī informācija ir pietiekama, lai pārbaudītu, vai nosūtītā summa ir likumīga, saglabājot faktisko summu privātu.

Neievērojami zvana parakstu maksājumi

Zvana paraksti ir veids, kā apmulsināt sūtītāja identitāti Monero. Ikreiz, kad es parakstu XMR darījumu, manam pašam tiek pievienoti papildu paraksti, tāpēc praktiski nav iespējams atšķirt, kurš nosūtīja darījumu..

Iepriekš minēto 3 elementu kombinācija padara Monero par spoguļu labirintu jebkuram potenciālajam izsekotājam. Nevar noteikt noteiktu sasaisti, tikai neskaidru sasaistes iespēju.


2. Kā nopirkt Monero (XMR) 3 soļos

1. darbība: iegūstiet Monero maku

Visdrošākais Monero uzglabāšanas veids būtu aparatūras seifā. Mūsdienās Monero atbalsta tikai Ledger maki.

Aparatūras seifa izmantošana nodrošinās jūsu privātās atslēgas (t.i., “paroles” bezsaistē) glabāšanas drošību, vienlaikus vajadzības gadījumā viegli sūtot XMR caur darbvirsmas saskarni. Trūkums, protams, ir tas, ka aparatūras maki maksā naudu.

Ja nevēlaties izmantot aparatūras maku, vienmēr varat izmantot bezmaksas programmatūras maku. Es iesaku izmantot oficiālais darbvirsmas maks no Monero devs.

Ja zemāks privātuma līmenis jūs neuztrauc, MyMonero tīmekļa maks ir ērti lietojams, un jums nav nepieciešams lejupielādēt pilnu Monero darbvirsmas maku.

MyMonero ir pakalpojums, kas nodrošina bezmaksas mitinātus Monero kontus tiem, kas paši nevēlētos palaist pilnu Monero klientu, vai tiem, kas izmanto ierīces ar ierobežotiem resursiem. Tas tika izstrādāts ar Monero Core komandas palīdzību.

Jūs varat piekļūt savam kontam jebkurā ierīcē, ja vien jums ir piekļuve savai privātajai pieteikšanās atslēgai. MyMonero nekad nezina jūsu privāto pieteikšanās atslēgu, un tāpēc nevar iztērēt jūsu līdzekļus bez jūsu atļaujas. Visa privātā kriptogrāfija tiek veikta lokāli jūsu ierīcē.

Visbeidzot, jūs varat arī izmantot Exodus – populāru programmatūras maku, kas atbalsta XMR un vairāk nekā 100 dažādus kriptogrāfijas aktīvus. Seifā ir arī iebūvēts apmaiņas līdzeklis, lai XMR nomainītu pret citām kriptovalūtām un otrādi.

Monero adreses atrašana

Kad esat ieguvis Monero maku, jums būs jāiegūst sava XMR adrese. Adrese ir ļoti gara burtu virkne (reģistrjutīgi) un cipari, kas sākas ar “4”. Lūk, piemērs:

46awGHmrCxk7iei4pGPxXRUmL3Xy6K7KBeY4DFTyX86d8su49r5JzC2YsPZohoF5sqCxqhGUAYV5SQ8jUp2SyvsaKmTwPE2

2. solis: atrodiet XMR apmaiņu

Vietējais Monero ir tirgus, kas pulcē pircējus un pārdevējus, kur jūs varat atrast visdažādākās norēķinu iespējas, lai iegādātos Monero.

Kraken ļauj veikt fiat iemaksas, kas ļauj tieši iegādāties Monero. Tomēr tas prasa veikt apmaiņas verifikācijas procesu.

Vēl viens veids, kā iegādāties Monero, ir vispirms nopirkt Bitcoin vai Ethereum ar fiat (t.i., USD, EUR, GBP), pēc tam apmainīt savu Bitcoin pret Monero, izmantojot Binance. Izmantojot Coinmama, jūs varat iegādāties Bitcoin ar kredītkarti.

Papildu iespējas Bitcoin vai Ethereum for Monero tirdzniecībai ietver šādas apmaiņas: Bitfinex (vairs nepieņem ASV klientus), HitBTC, Poloniex, Bithumb un Bittrex.

3. solis: izņemiet monētas

Kad esat iegādājies savu Monero no izvēlētās valūtas maiņas, noteikti pārvietojiet to savā makā. Nekad neatstājiet monētas apmaiņā, jo tā jūs no tām nekontrolējat.

Kad monētas ir nokļuvušas jūsu makā, jūs esat veiksmīgi pabeidzis Monero iegādes procesu.

3. Bieži uzdotie jautājumi

Cik maksā Monero?

1 XMR ir vienāds ar 138 USD

Kā nopirkt Monero Krakenā?

Vai jūs varat iegādāties Monero ar kredītkarti?

Nav iespējams tieši iegādāties Monero ar kredītkarti. Vienīgā iespēja ir iegādāties Bitcoin vai Ethereum ar kredītkarti un pēc tam tirgot to pret Monero.

4. Secinājums

Lielākā daļa kriptovalūtu ir piemērotas tikai spekulācijām. Monero ir viens no nedaudzajiem, ko es jūtos ērti turēt ilgtermiņā. Monero ir pierādījusi sevi kā noderīgu, tā arī (neraugoties uz dažiem tā izmantošanas veidiem) likumīgi.

No visām 3 vadošajām anonīmajām monētām, šķiet, ka Monero ir pārāks par tehnoloģiju un ieviešanu.

Vai jums ir bijusi pieredze iegādājoties Monero? Ja tā, es labprāt dzirdētu par to komentāru sadaļā zemāk.

“>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map