Marko Santori saka, ka “Bitcoin ir valūta” tiesas lēmumu var izmantot “kā ļoti plašu precedentu”

Ja kaut kas labs ir iznācis no Trendon Shavers izveidotās Ponzi shēmas – kriptonauda pasaulē vairāk pazīstama kā ‘pirateat40’ – ir Teksasas tiesneša lēmums, kurš nesen nolēma, ka “Bitcoin ir naudas valūta vai forma”, kas nozīmē, ka Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) var turpināt iesūdzēt tiesā aizdomās turēto.

Šeit varat pārbaudīt Ziemeļamerikas maģistrāta parakstītu dokumentu. Šajā memorandā tiesnesis Amoss L. Mazzants analizē lietu par skuvēju dibināto un pārvaldīto “biznesu” Bitcoin Savings and Trust (BTCST)..

Aizdomās turamais caur platformu piedāvāja un pārdeva Bitcoin denominētus ieguldījumus, izdodas savākt vismaz 700 000 BTC, vērtība, kas līdzvērtīga gandrīz 63 miljoniem ASV dolāru pēc šodienas cenām. Aizdomas bija acīmredzamas, taču SEC gaidīja tiesas atzinumu šajā jautājumā. Visbeidzot, tiesnesis izplatīja šādu atzinumu:

Ir skaidrs, ka Bitcoin var izmantot kā naudu. To var izmantot, lai iegādātos preces vai pakalpojumus, un, kā teica Skuvekļi, to izmantoja individuālo uzturēšanās izdevumu apmaksai. Vienīgais Bitcoin ierobežojums ir tas, ka tas attiecas tikai uz vietām, kas to pieņem kā valūtu. Tomēr to var apmainīt arī pret parastajām valūtām, piemēram, ASV dolāru, eiro, jenu un juaņu. Tāpēc Bitcoin ir naudas valūta vai forma, un investori, kuri vēlas ieguldīt BTCST, nodrošināja naudas ieguldījumu.

Bitcoin eksaminētājs runāja ar Marko Santori, regulatīvo lietu komitejas priekšsēdētāju Bitcoin fonds, par šo jautājumu. “Ir svarīgi nošķirt paziņojumu“ Bitcoin ir nauda ”un“ Bitcoin var izmantot kā naudu ”. Es nedomāju, ka ir pretrunīgi teikt, ka ‘Bitcoin var izmantot kā naudu’. Cilvēki naudas vietā visu laiku izmanto Bitcoins. Es domāju, ka šis ierobežotais, funkcionālais paziņojums ir acīmredzams, ”sacīja advokāts.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Tomēr “strīdīgais apgalvojums ir tas, vai Bitcoin ir nauda. Kad viss ir pateikts un izdarīts, Bitcoin ir viss un tikai tas, kas tas ir. Tas, kā mēs izvēlēsimies to izskaidrot cilvēkiem, būs atkarīgs no izvēlētās metaforas: nauda, ​​valūta, dalītā virsgrāmata, prece, vienādranga skaidra nauda, ​​elektroniskais zelts – izvēlieties savu abstrakciju ”.

Bet ko šis lēmums nozīmē kriptonauda nākotnē? Pēc eksperta domām, tas jāuztver kā izolēts lēmums. “Tiesa noteica ļoti šauru, provizorisku jautājumu: vai Bitcoin denominēti ieguldījumi ir“ vērtspapīri ”, lai tie nonāktu ASV federālo tiesu jurisdikcijā. Lai produkts būtu “vērtspapīrs”, tam jābūt “naudas ieguldījumam”. Tiesa konstatēja, ka šim nolūkam “Bitcoin ir naudas valūta vai forma”. Tehniski, šī ir ļoti ierobežota līdzdalība, kurai jāpiemēro tikai šaurs vērtspapīru gadījumu kopums“, Paskaidro Marko Santori.

Neskatoties uz to, tiesneša Mazzanta viedoklis varētu pavērt ceļu izmaiņām kriptonauda pasaulē. “Tomēr praktiski juristi, tiesneši, politikas veidotāji un regulatori var sagaidīt, ka to izmantos kā ļoti plašu precedentu. Piemēram, finanšu regulators to var izmantot, lai atbalstītu savu nostāju, ka Bitcoin apmaiņai būtu nepieciešama naudas pārsūtīšanas licence. Advokāts to varētu izmantot, lai pārliecinātu citas valsts tiesnesi, ka viņa klienta nozagtajiem Bitcoins ir reāla vērtība, kas pamatotu prasību par zaudējumu atlīdzību. Tā sekas ir tālejošas, ”viņš piebilst.

Galvenais jautājums ir, kā Ziemeļamerikas tiesību sistēma izskatīs šādu lietu? Saskaņā ar Marko Santori teikto: “Pirms sešiem mēnešiem“ Bitcoins ir neregulēti ”, iespējams, bija taisnīgs apgalvojums. Šodien tā vienkārši nav taisnība Amerikas Savienotajās Valstīs ”.

Regulatīvo lietu komitejas priekšsēdētājs saka, ka “daudzas jurisdikcijas ārpus ASV ir nolēmušas pagaidām neregulēt Bitcoin pārskaitījumus.. Tas var mainīties (un, visticamāk, mainīsies), jo Bitcoin iegūst lielāku mainstream piekrišanu. Piemēram, Anglija un Vācija ir pieņēmušas pieeju “pagaidi un skaties”. Tomēr šeit un tagad, Amerikas Savienotajās Valstīs, Bitcoin nozari nepārprotami regulē vairāk nekā viena valdības aģentūra. Pirms vairākiem mēnešiem mēs zinājām, ka Valsts kases departaments izvēlējās to regulēt. Tagad mēs zinām, ka to regulēs arī Vērtspapīru un biržu komisija ”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map