Bitcoin ateitis

Iki šiol 2014-ieji buvo įtemptas važiavimas Bitcoin, o skaitmeninės valiutos peizažas keičiasi sparčiai. Naysayers tapo vis garsiau rėkia “Bitcoin yra miręs!”, Ir net pamaldūs šalininkai tapti neaišku apie tai, ko artimiausiu metu laukia „Bitcoin“. Tačiau aš visiškai nesijaudinu.

Kodėl išliks „Bitcoin“ ir kitos skaitmeninės valiutos

Pastarieji smūgiai tik sustiprina Bitcoin atsparumą. Su Mt. mirtis Gox, kuris buvo didžiausias mainas į didžiąją dalį Bitcoin istorijos, daugybė mažų mainų buvo atskleistos kaip sukčiai, daugelis vyriausybių griežtinantis reglamentus, ir keletą areštų, susijusių su su Bitcoin susijusiomis paslaugomis, daugeliui pašalinių žmonių atrodė akivaizdu, kad Bitcoin buvo baigtas. Jei „Bitcoin“ būtų įmonė, kaip atrodo, kad daugelis sumišusių asmenų mano, tai toks mąstymo procesas būtų logiškas. Tačiau „Bitcoin“ nėra įmonė. „Bitcoin“ yra idėja, ir idėjų negalima taip užmušti. Būdinga blokų grandinės vertė ir decentralizuoto tinklo, o ne trečiosios šalies verslo efektyvumas, valdant valiutos pervedimus, daro Bitcoin santykinai nenugalimą. Siaubingi įvykiai, kaip ir anksčiau minėti, turės priešingą efektą, kurio tikisi niekintojai. Šie klausimai bus ištaisyti, sistemos, kurios sąveikauja su „Bitcoin“, vystysis, o naujos kartos mainai, prekybininkų paslaugos ir pardavėjai mokysis iš savo pirmtakų klaidų.

Kas ateina po Bitcoin?

Ateinančiais mėnesiais tikimasi pamatyti kai kurias nuostabias sistemas arba jas paskelbti. Mainai bus plėtojami, kad vartotojai būtų apsaugoti nuo vagystės ne tik nuo įsilaužėlių, bet ir nuo pačios biržos. Tai jau galima pastebėti atliekant 2 faktorių autentifikavimą ir daugialypės „Bitcoin“ piniginės.  Naudojant 2 veiksnių autentifikavimą, vartotojo lėšos gali būti naudojamos ar perkeliamos tik tada, kai pateikiamas antrinis autentifikavimo kodas, dažnai gaunamas naudojant „Google“ autentifikavimą. Naudojant „m-of-n“ operacijas, operacijai užbaigti reikia kelių parašų, o ne tik vieno naudojant tradicinius metodus. Pavyzdžiui, jei naudojamas 2 iš 3 parašų operacijų metodas, vieno parašo savininkas negalėtų pervesti lėšų. Reikėtų bent vieno iš likusių 2 parašų. Keitimasis gali turėti vieną raktą operacijoms pasirašyti, o vartotojas – kitą, o paskutinis yra patikimo arbitro žinioje arba netgi vartotojo valdomas tokiu būdu, kuris būtų naudojamas tik kritinėse situacijose. Paprastai vartotojas, norėdamas patvirtinti operacijas, pateiktų vieną raktą, o kitą keistųsi. Tačiau jei keitimasis dėl kokių nors priežasčių buvo atliktas neprisijungus, vartotojas galėjo naudoti skubios pagalbos raktą, kartu su savo pagrindiniu raktu, kad gautų lėšų.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Kuriami kiti vartotojų apsaugos arba papildomų „Bitcoin“ funkcijų suteikimo metodai, kurie padėtų padidinti „Bitcoin“ prieinamumą ir suteikti papildomą saugumo lygį, kurio reikės pagrindiniam priėmimui..

Kaip bus kuriamas Bitcoinas? Ar iš to atsiras kitų skaitmeninių valiutų?

Siūlomos šoninės grandinės, kurios leistų sukurti naujas blokines grandines iš pagrindinės „Bitcoin“ blokų grandinės. Šias grandines palaikytų Bitcoins, prie kurių jie yra prijungti, tačiau leidžia modifikuoti, kaip bitcoins veikia jų viduje. Kūrėjai galėtų sukurti greitesnių operacijų šonines grandines, „Bitcoin“ funkcionalumo eksperimentus ar bet kurią kitą idėją, kurią gali įsivaizduoti kūrėjas.

Spalvotos monetos leis vartotojams susieti akcijas, vertybinius popierius, išvestines finansines priemones, bilietus ir pan. Su bitkoinu ar bitkoinais taip, kad būtų užtikrinta įrodoma nuosavybė. Kaip tai galima naudoti, apsiriboja tik vartotojo, norinčio nuspalvinti monetą, vaizduote. Šiuo metu dauguma idėjų yra susijusios su finansais ir verslu, tačiau tai nebūtinai yra vienintelis panaudojimas.

Bitcoin nėra miręs, taip pat jis netrukus mirs. Jis toliau augs tokiu būdu, koks neįmanomas tradicinėms sistemoms. Atviro kodo, paskirstytas ir decentralizuotas „Bitcoin“ pagrindas sukuria neįtikėtiną efektyvumą ir begalę galimybių. Tai leidžia natūralios evoliucijos rūšį, kurios nematyti versle ar sistemoje, kurią valdo vienas asmuo ar grupė. Bet kurią idėją galima pasiūlyti, išplėtoti ir išleisti, o pati rinka nuspręs jos vertę ar jos trūkumą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map