Bitkoino pavojai

„Bitcoin“ rinkoje vėluoja. Visiškai skaitmeninė valiuta kvestionavo pačius pasaulio finansų sistemos pagrindus ir iškėlė klausimą: ar gali egzistuoti valiuta, kurios neparemia taurieji metalai ar nacionalinės vyriausybės? Nors valiuta dar tik formuojasi, ji išlaiko potencialą toliau augti ir vystytis. Vis dėlto potencialūs investuotojai ir kalnakasiai turėtų žinoti, kad valiuta yra didelė rizika.

Pirmas dalykas, kurį turite suprasti, yra tai, kad Bitcoin nėra paremtas jokios vyriausybės, iždo ar centrinių kliringo namų. Jo vertė nesusijusi su auksu ar kitais brangiaisiais metalais. Per visą istoriją ir iki 1971 m. Dauguma nacionalinių valiutų buvo garantuojamos auksu ar kita preke. Pasibaigus Bretton-Woods susitarimui, daugumai valiutų buvo leista plaukti laisvojoje rinkoje, pirkėjams ir pardavėjams nustatant tikrąją valiutos vertę. Nacionalinės valiutos remiamos visišku atitinkamų nacionalinių vyriausybių tikėjimu ir dažnai veikia kaip tam tikras referendumas dėl tam tikros tautos ir jos fiskalinės sveikatos. Pavyzdžiui, ekonomiškai gyvybinga šalis, vykdanti patikimą fiskalinę politiką, paprastai naudojasi didelės vertės valiuta.

„Bitcoin“ remia niekas, išskyrus pirkėjų ir pardavėjų tikėjimą rinkoje. Nėra centrinio banko, kuris stebėtų ir koreguotų valiutų pokyčius, ir nėra vadovaujančios institucijos, kuri prižiūrėtų valiutos raidą ir raidą. Tam tikra prasme Bitcoins vertę gauna iš darbo ir elektros sąnaudų. Norėdamas sukurti „Bitcoin“, „kalnakasis“ turi naudoti pažangią kompiuterinę techninę įrangą, kad išspręstų sudėtingas lygtis. Kai lygtis bus baigta, bus pagaminti nauji bitkoinai. Tai sukuria tam tikrą būdingą Bitcoin vertę.

Vis dėlto tik nedaugelis įmonių (šio straipsnio rašymo metu apie 1000) priima „Bitcoins“ kaip mokėjimą. Tačiau yra daugybė „Bitcoin“ mainų, leidžiančių vartotojams pasikeisti monetas į pinigus. Iš esmės šie mainai pasirodė esą stabilūs, o „Bitcoins“ iš esmės buvo likvidi, tai reiškia, kad galite juos iškeisti į grynuosius pinigus. Pastarosiomis dienomis „Bitcoins“ vertė smarkiai svyravo, tačiau ji išaugo iki daugiau nei 250 USD, kol smuko žemiau 100 USD. Po šiomis laukinėmis sūpynėmis buvo priversti uždaryti keli mainai.

Jei visos „Bitcoin“ biržos būtų uždarytos ir valiuta taptų nelikvidi, visi investuotojai, likę laikyti „Bitcoins“, prarastų visus savo pinigus. Net jei Bitcoin ir toliau bus konvertuojamas su kitomis valiutomis, laukiniai kainų svyravimai gali pakenkti daugeliui investuotojų. Nors „Bitcoin“ yra labai įdomi sąvoka, šiuo metu būtų kvaila investuoti pinigus į tą valiutą, kurios negalite sau leisti prarasti.

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Žmonės ir įmonės, norintys išgauti Bitcoins, taip pat turėtų būti pavargę nuo galimos rizikos. Iš pradžių kasyba buvo labai pigi ir kiekvienas, turintis kompiuterį, galėjo sukurti „Bitcoins“. Tačiau laikui bėgant sunkumai sprendžiant lygtis padidėjo, reikalaujant galingesnės įrangos ir didesnio elektros kiekio. Dabar kasybos įranga gali kainuoti daugiau nei 20 000 USD, o sąskaitos už elektrą už įrangos naudojimą gali labai greitai padidėti.

Jei „Bitcoin“ žlugs, visa įranga taps beveik nenaudinga, o kalnakasiai vis tiek turės apmokėti sąskaitas už elektrą. Kiekvienas potencialus kalnakasis, norintis patekti į rinką, turėtų labai atidžiai pasverti išlaidas ir riziką. Jei investuotojai nori įsitraukti į kasybą, geriausias būdas gali būti rizikos paskirstymas tarp investuotojų grupės. Tokiu būdu, jei rinka eis į pietus, nuostoliai atskiriems investuotojams išliks riboti.

Senas posakis sako, kad nereikėtų visų kiaušinių dėti į vieną krepšį. Tas pats pasakytina ir apie Bitcoin. Investuodami nedidelę pinigų sumą, kurią galite sau leisti prarasti, galų gale galite gauti didelį pelną. Kita vertus, jei investuosite daug pinigų, ilgainiui galėtumėte prarasti savo gyvenimo santaupas. Be to, turėtumėte žinoti, kad galų gale vyriausybė ar organizacija gali jausti Bitcoin grėsmę ir nuspręsti ją sumažinti. Pavyzdžiui, jei JAV iždas nuspręs investuoti dideles sumas į Bitcoin, kad padidintų kainas, prieš staiga pasitraukdamas ir užliedamas rinką išparduodamas monetas, tai gali sumažinti visą valiutą. Nors tai gali pasirodyti kaip spekuliatyvi sąmokslo teorija, ji išlieka tikra pasaulio rizika.

Trumpai tariant, investuokite atsargiai!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map