Dienos prekyba: pirkti ir parduoti Bitcoin

Bitcoin, kartais tai yra nepastovumas ir maži mokesčiai už kiekvieną prekybą, tai yra dienos prekybininko svajonė ir blogiausias košmaras. Dėl didžiulio pradedančiųjų prekybininkų, bandančių kasdien prekiauti „Bitcoin“, antplūdžio, daug investavusių asmenų, manipuliuojančių rinka, ir gausybės prekybos robotų, stumiančių kainą dažnai nenuspėjamomis kryptimis, vidutiniam dienos prekybininkui dažnai gali pasirodyti neįmanoma žinoti, kada reikia prekiauti. . Tačiau tai įmanoma. Negaliu kalbėti už kieno nors kito rezultatus, tačiau atlikdamas toliau nurodytus veiksmus man sekėsi nemažai.

1. Būkite drausmingas prekiaudamas Bitcoin.

Viena iš didžiausių klaidų, kurią matau Bitcoin prekybininkams, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems, yra tai, kad emocijos daro įtaką jų prekybai. Aš pats esu dėl to kaltas, kaip ir visi žmonės, nes mano racionalios smegenys bandys pateisinti emocinį sprendimą. Jei visi rodikliai nukreipti žemyn, o jūs esate įstrigę laikydami monetas, neleiskite sau neracionaliai jų laikytis, tikėdamiesi nerealaus pakilimo. Tai būtų priimtina investuotojui, bet ne dienos prekybininkui. Retkarčiais jums gali pasisekti ir pagauti bulių spąstus, kur parduoti, bet dažniau to nepadarysite. Tas pats pasakytina ir apie atvirkštinę. Negalima įstrigti fiat per stiprų ralį. Priimkite savo klaidas, nusipirkite „Bitcoin“, kol dar nepraradote per daug, ir sužinokite, ko ieškoti ateityje.

2. Net naudodamiesi „Bitcoin“, pasitikėkite savo rodikliais.

Pasirinkite a diagrama su norimais rodikliais ir juos naudokite. Yra priežastis, kad dauguma profesionalių prekybininkų naudoja daugybę rodiklių ir dažnai kuria aplink juos pagrįstas taisykles arba algoritmus. Diagramos kartu su tinkamais rodikliais suteiks jums didžiulį pranašumą prieš didžiąją rinkos dalį. Jie leidžia pastebėti tendencijas, supaprastinti sprendimus ir logiškai analizuoti rinką. Nors „Bitcoin“ gali elgtis ne visai taip, kaip elgiasi kitos rinkos, jis yra pakankamai panašus, kad būtų galima naudoti daugybę tų pačių priemonių kaip ir tradicinis dienos prekybininkas.

3. Protingai pasirinkite savo įrankius, kad analizuotumėte „Bitcoin“ diagramas.  

Pasirinkę atsitiktinius rodiklius su atsitiktiniais nustatymais nieko nepasakysite apie Bitcoin rinką ar galimas tendencijas. Dar blogiau, rizikuojate klaidinti save neteisinga informacija. Jei neturite patirties analizuodami diagramas ar naudodami rodiklius, siūlau pradėti nuo kelių slenkančių vidurkių. Man labiau patinka EMA (eksponentinis slenkamasis vidurkis), o ne SMA (paprastas slenkamasis vidurkis), bet iš tikrųjų naudoju po 2–4. Kai pradedate, turėtų pakakti vienos ilgos EMA su periodų skaičiumi nuo 17 iki 50 ir vieno trumpo EMA su laikotarpiais nuo 5 iki 13. Be to, stenkitės vengti per trumpų laiko intervalų. 5 minučių laiko intervale bus per daug triukšmo, kad jo nebūtų galima naudoti. 15 minučių geriau, bet vis tiek šiek tiek trūksta mano skonio. 30 ar daugiau minučių paprastai žymiai palengvins pastebėjimo tendencijas. Trumpesni intervalai gali būti naudingi norint pamatyti galimas tendencijas, tačiau jie neturėtų būti naudojami tik priimant prekybos sprendimus.

4. Neperkraukite informacijos. Per daug rodiklių gali iškreipti jūsų Bitcoin kainos tendencijų suvokimą. 

Gali būti viliojanti užpildyti diagramą su visais turimais rodikliais, tikintis visiškai išanalizuoti rinką, tačiau tai yra spąstai. Kaupdami vis daugiau informacijos, galite pamiršti didesnį vaizdą ir smulkias detales. Per daug vienos diagramos analizės gali apakinti. Pabandykite apriboti rodiklių skaičių vienoje diagramoje iki sumos, kuri nesukelia didžiulės netvarkos. Be to, rinkitės rodiklius, kurie sinerguoja vienas su kitu, o ne tuos, kurie mažai susiję su jūsų daromu prekybos stiliumi, tai yra dienos prekyba „Bitcoin“. Metų atgalinė analizė vargu ar jums padės, nes šiandien turėtumėte labiau jaudintis, o ilgalaikis „Bitcoin“ augimas neturi labai daug bendro su diagramomis. Jei vis tiek norite naudoti daugiau rodiklių, siūlau naudoti kelias diagramas. Aš linkęs naudoti kelias diagramas vienu metu, su skirtingais laiko intervalais ir rodikliais, todėl galiu greitai pajusti įvairius rinkos aspektus, „nepraleisdamas miško medžiams“.

5. Perskaitykite naujienas. Ne visos su Bitcoin susijusios naujienos turės įtakos, bet DIDŽIOSIOS ŽINIOS.  

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Daugumoje rinkų geros ar blogos naujienos gali turėti didžiulį poveikį akcijų, ateities, išvestinių finansinių priemonių ir kt. Kainai. Tai pasakytina ne tik apie Bitcoin, bet ir dažnai sustiprėja. Geros naujienos gali ją pakelti į naujas aukštumas, o blogos naujienos gali nulemti žemumas, kurios yra ankstesnio aukščio dalis. Laikykite visų „Bitcoin“ ir bendros skaitmeninės valiutos, naujienų skirtukus. Jei nutiko kažkas nuostabaus, gali būti gera mintis nusipirkti ir laikyti. Jei naujienos yra blogos, tada tikėkitės, kad meškos įeis. Nors bloga idėja yra prekiauti savo emocijomis, vis tiek svarbu suprasti kitų emocinę prekybą..

6. Būkite pasirengę išsiveržimams, atsižvelgiant į Bitcoin kainą, su stipriomis tendencijomis.  

Ši idėja buvo paliesta # 5.  Dienos prekyba Bitcoin yra labai smagu ir gali būti labai naudinga. Tačiau, jei rinka pereis į kitą burbulų stiliaus mitingą, turite būti pasirengę pereiti prie „bullish investor“ režimo. Paprastai tai atsitinka tais atvejais, kai nauji gyventojų sluoksniai pradeda taikyti „Bitcoin“, įvyko naujas, teigiamas proveržis naudojimo, reguliavimo ar plėtros srityje ir ateina didelės investicijos. Anksčiau šie mitingai lėmė kainą didėja didesne ar didesne tvarka. Ir atvirkščiai, jei naujienos buvo ne kas kita, o neigiamos, su Bitcoin susijusios įmonės bankrutuoja, o visa populiacija tampa skeptiškesnė, gali būti laikas parduoti ir žengti žingsnį atgal. Niekada nebandykite pagauti krentančio peilio. Daug geriau praleisti dugną ir pirkti, kai kaina šiek tiek stabilizavosi, nei pirkti esant stipriam nuosmukiui, kad kainos žemiau ir žemiau smuktų. Abiejose šiose situacijose diagramų ir rodiklių naudingumas labai pablogėja. Jie vis dar gali būti naudojami, tačiau nereikėtų jais visiškai pasikliauti.

Laikydamiesi šių taisyklių, kartu su šiek tiek ištyrę, kaip veikia įvairūs rodikliai, galėsite santykinai saugiai prekiauti „Bitcoin“. Žinoma, niekas nėra garantija, ir tai ypač aktualu tokioje rinkoje. Skirtingai nuo daugelio kitų investicijų, „Bitcoin“ gali labai greitai pereiti prie abiejų kraštutinių verčių. Be to, patys mainai gali būti nesąžiningi, kaip buvo įrodyta pastaraisiais mėnesiais. Aš tikiu dabartiniais valiutų rinkos lyderiais, ir yra labai patikimų žaidėjų, norinčių patekti į rinką, tačiau prekiaukite savo rizika. Niekada neprekiaukite Bitcoin ar dienos prekyba daugiau, nei galite sau leisti prarasti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map