Indas priima Bitcoin per „Coinbase“

Kas yra patiekalas?

Indų tinklas yra Amerikos palydovinės televizijos paslaugų teikėjas, panašus į „DirecTV“, JAV. Pirmojo „EchoStars“ palydovo paleidimas 1995 m. Pabaigoje žymėjo „Dish Networks“ kaip „EchoStar“ vartotojų prekės ženklo naudojimą. Šis paleidimas sukūrė „EchoStar“ galimybę teikti televizijos abonementus, o organizacija nuo tada paleido daugybę palydovų. Oficialiai pradėtas kurti 1996 m., Jis pateikė daugybę naujovių televizijos pramonei. 2008 m. Pradžioje įmonė tapo nepriklausoma nuo „EchoStar“, jos motininės bendrovės. Nepaisant „Dish Network“ pasitraukimo, „EchoStar“ išlieka pagrindinė „Dish“ technologijų tiekėja..

1999 m. „Dish“ išleido pirmąjį HDTV derintuvą, leidžiantį rezoliucijas, kurios gerokai viršijo priimtas normas. 2011 m. Bendrovė įsigijo sparčiai nykstančią „Blockbuster“ organizaciją. Bendrovė ketina tapti galinga jėga naujoviškoms technologijoms, naujai sutelkdama dėmesį į mobilias programas. Jis išpopuliarėjo imigrantų bendruomenėje ir kitose nišose dėl savo atsidavimo užsienio transliavimui, taip pat teikdamas palydovinę televiziją, internetą, interaktyvią televiziją ir mokamas už peržiūrą paslaugas. 2013 m. Trečiąjį ketvirtį bendrovė teikia paslaugas daugiau nei keturiolikai milijonų abonentų.

„Bitcoin“ priėmimas

The Bitcoin bendruomenė nekantriai laukė, kol didelė transliavimo organizacija priims mokėjimus „Bitcoin“. „Netflix“, laikomas progresyviu pramogų teikėju, buvo laukiamas kandidatas. Staigus „Dish“ ir „Coinbase“ bendradarbiavimas buvo netikėtas. 2014 m. Gegužės 29 d. Buvo paskelbta, kad „Coinbase“ yra „Bitcoin“ mokėjimo procesorius patiekalui, tuo pačiu metu skelbiant, kad „Dish“ priėmė kriptovaliutą.

Spėjama, kad „Dish“ ir buvęs „Blockbuster“ įstūmė rinką į mikroįmokėjimo modelį, skirtą turiniui parduoti. Integruojant kuriamą mokamo už peržiūrą sistemą su „Bitcoin“ ir „Dishs“ interaktyvios televizijos tradicijomis, per televiziją galima transliuoti naują turinio stilių. Tai suteiktų „Dish“ neįtikėtiną konkurencinį pranašumą, palygintą su staigiu „Netflix“ padidėjimu ankstesniais metais.

Oficialiame pranešime „Coinbase“ svetainėje trumpai nurodoma,

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad DISH priims bitkoiną ir pasirinko „Coinbase“ kaip savo mokėjimo bitino procesorių. „DISH“ šiandien paskelbė, kad yra didžiausia kompanija ir pirmasis mokamos televizijos prenumeratos modelio paslaugų teikėjas, priimantis bitkoinus, žymėdamas didelį žingsnį į priekį didėjant klientų, mokančių bitkoinais įmonėms, pagreitį už tai, ką darome kasdien, pavyzdžiui, žiūrėdami aukščiausios kokybės televiziją. Džiaugiamės galėdami dirbti su „DISH“ komanda ir aptarnauti jų esamus ir naujus abonentus naudodamiesi „Coinbase“, nes jie yra lengvai naudojama bitkoinų operacijų platforma..

Poveikis Bitcoin ekonomikai

#Crypto ExchangeBenefits

1

Binance
Best exchange


VISIT SITE
  • ? The worlds biggest bitcoin exchange and altcoin crypto exchange in the world by volume.
  • Binance provides a crypto wallet for its traders, where they can store their electronic funds.

2

Coinbase
Ideal for newbies


Visit SITE
  • Coinbase is the largest U.S.-based cryptocurrency exchange, trading more than 30 cryptocurrencies.
  • Very high liquidity
  • Extremely simple user interface

3

eToro
Crypto + Trading

VISIT SITE
  • Multi-Asset Platform. Stocks, crypto, indices
  • eToro is the world’s leading social trading platform, with thousands of options for traders and investors.

Spekuliacijos dėl bitkoino kainos šuolio buvo susietos su šiuo naujausiu įvykiu. Per pastarąjį mėnesį „Bitcoin“ pabrango beveik du šimtai dolerių, o po neseniai paskelbto pranešimo su „Dish“ nuolydis tęsėsi tuo pačiu modeliu. Visuomenės vis didėjantį Bitcoin priėmimą skatina didelių daugiamilijoninių, o gal net milijardinių dolerių organizacijų investicijos. Tai veda prie to, kad bus daugiau įsivaikinusiųjų, turinčių bitino, kad padidintų pardavimo kainą, o bendra kaina auga. Bitcoinas tampa vis stipresnis, o tai sukelia didesnį susidomėjimą, kuris savo ruožtu jį dar labiau sustiprina. Tai ciklas, einantis į kriptovaliutų normalizavimą ir priėmimą į pasaulinę ekonomikos sritį.

Trečiasis ketvirtis pažymės, kad Dishs priėmė „Bitcoin“ savo prenumeruojamam televizijos modeliui. „Dish“ yra didžiausia įmonė, integravusi „Bitcoin“, o visos pajamos 2013 m. Trečiąjį ketvirtį siekė 13,9 mlrd. USD. Šis sprendimas, be abejo, paveiks 34 000 „Dish“ dirbančių darbuotojų. Lygiai taip Pertekliai, internetinis mažmenininkas, įsikūręs Jutoje, darbuotojams pateikia galimybę gauti dalį savo atlyginimo Bitcoin, tikimasi, kad patiekalas pateiks panašių galimybių. Bendrovė netgi gali pasiūlyti paskatą rinktis „Bitcoin“, pavyzdžiui, padidindama bendrą jų atlyginimą. Tai leistų „Dish“ darbuotojams palyginti lengvai sumokėti sąskaitas savo televizijos tiekėjui.

Norint užbaigti šias operacijas, nereikės perskaičiuoti į dolerius ar bet kokį kitą fiatą. Momentiniai mokėjimai leistų greitai atsiskaityti sąskaitų likučiais, be didelių vargo televizijos paslaugų teikėjų yra liūdnai pagarsėję. Gavę mokėjimą bitkoinais, pasinaudodami šiomis paskatomis, sustiprintumėte ekonomiką, o darbuotojai, įpratę tokiu būdu mokėti sąskaitas už patiekalus, būtų labiau linkę pirkti kitus dalykus naudodami bitkoinus. Bitcoin pradeda nepriklausyti nuo „fiat“ ir per šį vystymąsi įgauna savo ekonominę svarbą kaip teisėtą valiutą tūkstančių akyse..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map