Kaip nusipirkti Bitcoin 2021 m. – pradedančiųjų vadovas

Kaip nusipirkti Bitcoin 2021 m. – pradedančiųjų vadovas

Norite įsigyti „Bitcoins“ ir nežinote nuo ko pradėti? Jūs atėjote į reikiamą vietą. Iki šio įrašo pabaigos sužinosite viską, ką reikia žinoti apie saugų ir greitą Bitcoin pirkimą.

Kaip nusipirkti Bitcoin santrauka

Jei skubate, naudodamiesi „Binance“ paslauga, čia galite nusipirkti savo pirmąjį „Bitcoin“.

Čia pateikiamas trumpas pirmojo „Bitcoin“ pirkimo vadovas:

 • 1 žingsnis – Gaukite „Bitcoin“ piniginę
 • 2 žingsnis – Suraskite savo „Bitcoin“ adresą
 • 3 žingsnis – Pasirinkite perkamo Bitcoin kiekį
 • 4 žingsnis – Būsite nukreipti į „Binance“, kur galėsite įvesti savo „Bitcoin“ adresą ir mokėjimo informaciją

Bitkoinai bus išsiųsti į jūsų piniginę per kelias minutes. Jei „Binance“ jums netinka, pateikiame keletą papildomų patikimų variantų:

* „eToro“ vartotojai: 75% mažmeninių CFD sąskaitų praranda pinigus. Jūsų kapitalui gresia pavojus

Štai kaip trumpai nusipirkti Bitcoin. Jei norite išsamaus kiekvieno žingsnio paaiškinimo ir papildomų pirkimo galimybių, skaitykite toliau. Štai ką aptarsiu:

Nemėgstate skaityti? Žiūrėkite šio vadovo vaizdo versiją:

Nuoroda į išteklių skyrių

1. Kada turėčiau pirkti Bitcoins?

Vienas pagrindinių žmonių man užduotų klausimų yra „Ar tai tinkamas laikas pirkti Bitcoin?

Problema ta, kad į šį klausimą nėra gero atsakymo ir tai tikrai priklauso nuo priežasties, dėl kurios perkate „Bitcoin“.

Jei norite prekiauti bitkoinais (tai reiškia, kad pirkti žemai ir parduoti brangiai) ir joje norite gauti trumpalaikį pelną, tikriausiai turėsite susipažinti su įvairiais Bitcoin prekybos metodais ir pabandyti laiko rinką (asmeniškai aš jų vengiu metodai).

Kita vertus, jei naudojatės „Bitcoin“ tikrosiomis technologijomis ir manote, kad „Bitcoin“ turi šviesią ateitį, galite tai padaryti dviem būdais:

Dolerio kaštų vidurkinimas (taip pat žinomas kaip DCA)

DCA reiškia, kad jūs perkate „Bitcoins“ už fiksuotą sumą tam tikrą dieną, nepaisant kainos. Tokiu būdu jūs apskaičiuojate valiutos kurso svyravimus. Štai trumpas proceso paaiškinimas:

Pirkite neatsižvelgdami į kainą

Ilgalaikiai tikintieji teigia, kad nesvarbu, ar perkate dabar, ar kai kaina yra 100 USD ar net 1000 USD mažesnė. Ilgainiui kaina kils ir šie skirtumai atrodys nesvarbūs.

Jei dar tik pradedate, siūlau eiti su DCA, nes tai padės lengviau įsitraukti į procesą ir tada nuspręsti, ar norite pakeisti savo strategiją.


2. Kur galiu nusipirkti Bitcoin?

Bitcoin mainų pasirinkimas yra sunkus darbas. Kiekvienoje biržoje galioja skirtingos taisyklės, priimti mokėjimo metodai ir mokesčiai bei kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Štai, į ką reikia atkreipti dėmesį, jei norite atlikti savo kruopštumą:

Palaikomos šalys –  Ne visos biržos priima klientus iš viso pasaulio.

Priimti mokėjimo metodai – Kai kurios biržos priima įvairius mokėjimo būdus, o kai kurios – tik pavedimus.

Mokesčiai –  Yra keturių rūšių mokesčiai: indėlių mokesčiai, operacijų mokesčiai, išėmimo mokesčiai ir „Bitcoin“ tinklo mokesčiai. Kiekvienas iš jų yra skirtingas ir gali paveikti bendrą pinigų sumą, kurią gausite galų gale.

Valiutos kursas –  Valiutų kursai skiriasi skirtingose ​​biržose (tai palieka vietos arbitražui). Galiausiai valiutos kurso ir mokesčių derinys nustato galutinę kainą, kurią mokėsite. Pavyzdžiui, kai kuriose biržose yra maži mokesčiai, tačiau labai aukštas valiutų kursas daro juos nepatrauklius.

Pirkimo limitai – Pirkimo limitas priklausys nuo jūsų mokėjimo metodo ir tapatybės patvirtinimo proceso. Jei norite įsigyti didelį kiekį bitkoinų, kai kurios biržos to neleis dėl jų pirkimo limitų.

Mainų reputacija – Keli klausimai, kuriuos turėtumėte sau užduoti prieš deponuodami pinigus biržoje, yra tokie geri mainai? kaip gerai palaikoma tuo atveju, jei jūs pametate procesą? Ar buvo daug skundų dėl mainų?

Atminkite, kad jokiuose mainuose nėra neigiamų atsiliepimų, tačiau svarbu atsižvelgti į šių atsiliepimų apimtį ir turinį.

Mainų tipai

Norėdami padėti jums rasti tinkamą biržą, turime atskirti brokerius, prekybos platformas ir P2P platformas.

Brokeriai

Brokeriai yra svetainės, leidžiančios pirkti monetas per jų platformą už nustatytą kainą, kurią nustato platforma. Brokeriai yra brangesni nei kitų rūšių mainai, tačiau juos naudoti yra paprasčiausia, todėl jie yra labai populiarūs. Tarpininko pavyzdžiai yra „Coinmama“ ir „Coinbase“.

Prekybos platformos

Paprasčiau tariant, prekybos platformos netiesiogiai susieja pirkėjus su pardavėjais. Pardavimų užsakymus pateikia pardavėjai, o pirkėjai juos pasiima, abiem šalims nebendraujant tiesiogiai. Platforma už paslaugos teikimą ima nedidelį mokestį.

Prekybos platformos, tokios kaip „Bitstamp“ ar „Kraken“, jei norite įvardyti dvi, paprastai yra pigiausias būdas įsigyti bitkoinus, tačiau jos nėra patogiausios vartotojams.

Pirma, užsakymo įvykdymas priklauso nuo to, ar bus rasti pardavėjai, norintys patenkinti jūsų siūlomą kainą, o tai gali užtrukti. Be to, kai kurios platformos, pvz., „BitMex“, siūlo pažangias prekybos galimybes, pvz., Sustabdyti nuostolius ar apriboti pavedimus, o tai gali supainioti naujokus..

P2P platformos

Skirtingai nuo prekybos platformų, P2P platformos suteikia pirkėjams galimybę tiesiogiai bendrauti su pardavėjais ir atvirkščiai. Šis tiesioginis bendravimas leidžia abiem šalims derėtis dėl kainos.

Tačiau šis tiesioginis bendravimas susijęs su rizika, nes jūs iš esmės siunčiate pinigus anoniminiam pardavėjui. Vertinant teigiamai, P2P platformos paprastai turi tokių privalumų, kaip prieinamumas keliose šalyse, daugiau mokėjimo būdų ir panašiai. Du žinomų P2P platformų pavyzdžiai yra „Paxful“ ir „LocalBitcoins“.

Kur geriausia pirkti Bitcoin?

Nepaisant pasirinktos platformos, svarbiausia yra tai, kad esate patenkintas savo kaina ir kad radote patikimą paslaugą savo verslui tvarkyti. Kalbant apie mane, aš norėčiau mokėti šiek tiek daugiau už greitesnę ir patikimesnę paslaugą be rūpesčių.

3. Mokėjimo būdo pasirinkimas

Tai gali jus nustebinti, tačiau vienas iš svarbesnių lemiančių veiksnių, kiek mokėsite už savo bitkoinus, bus jūsų mokėjimo metodas, ir tam yra rimta priežastis.

Grąžinimai paaiškinti

Kiekvieną kartą, kai pardavėjas priima bet kokią mokėjimo formą, kuri nėra grynaisiais pinigais perkant bitkoinus, jam grąžinama rizika. Grąžinimas iš esmės reiškia, kad aš, kaip pirkėjas, galiu kreiptis į savo mokėjimo paslaugų teikėją (pvz., „PayPal“, „Visa“, „MasterCard“ ir kt.), Teigdamas, kad negavau to, už ką sumokėjau, ar kažkas man nepatiko ir Norėčiau grąžinti pinigus.

Jei taip atsitiktų, kreditinių kortelių įmonės gali pradėti tyrimą, tačiau dažniausiai jos pasirinks tik pirkėjo versiją. Suprantama, todėl yra sunkiau rasti vietų, kuriose bus parduodami bitkoinai, naudojant mokėjimo metodą, kuris leidžia grąžinti pinigus.

Leiskite man tai paaiškinti trumpu pavyzdžiu:

Tarkime, kad noriu iš jūsų įsigyti vieną bitkoiną ir sumokėti jums per mano „PayPal“ sąskaitą.

Mes susitariame dėl kainos, aš jums moku, jūs man atsiųsite bitkoiną. Dabar jūs turite mano pinigus, o aš – jūsų bitkoiną.

Darant prielaidą, kad esu sukčius (dėl argumentų), praėjus dienai po mūsų sandorio, susisiekiu su „PayPal“ ir sakau: „Aš šiam vaikinui daviau pinigų už bitkoinus ir niekada jų negavau“.

Kadangi „PayPal“ negali patikrinti, ar tai tiesa, ar ne (kadangi „Bitcoin“ operacijas sunku atsekti, kaip ir grynuosius pinigus), labai tikėtina, kad „PayPal“ grąžins pinigus ir grąžins man pinigus. Tokiu būdu atgaunu ir BTC, ir pinigus. Jūs (t. Y. Pardavėjas) liksite be nieko.

Dėl šios priežasties dauguma biržų neleis įsigyti bitkoinų su mokėjimo metodais, leidžiančiais grąžinti pinigus. Tačiau kai kurie mainai prisiims šią riziką, tačiau už papildomą mokestį – taip pat reikalaus patvirtinti savo tapatybę.

Populiariausi atsiskaitymo būdai perkant Bitcoin

Kreditinės ir debetinės kortelės

Tai turbūt labiausiai paplitęs mokėjimo būdas. Šiais laikais daugelis mainų leidžia įsigyti bitkoinų su kreditine kortele. Pagrindinės yra „Coinmama“, „Cex.io“ ir „eToro“.

Pirkdami bitkoinus su kreditine kortele visada turėsite tam tikrą tapatybės patvirtinimą ir daugeliu atvejų tai bus palyginti brangu. Kita vertus, patikrinimo procesas yra tik vienkartinis dalykas, o jūsų bitkoinų laukimo laikas greičiausiai bus trumpas.

„PayPal“ ir „Skrill“

Rašant šį vadovą, vis dar prieštaraujama „PayPal“ naudojimo sąlygoms parduoti „Bitcoins“ mainais į „PayPal“ kreditą. Tas pats pasakytina ir apie „Skrill“, kuri yra šiek tiek panaši į „PayPal“ paslaugą.

Tačiau yra keletas „įsilaužimų“, kurie leistų jums nusipirkti bitkoinų su jūsų „PayPal“ balansu – viską apie Bitcoin pirkimą su „PayPal“ galite perskaityti čia ir čia yra BTC pirkimo su „Skrill“ vadovas.

Vielos pervedimai

Kai bitkoinai perkami pavedimu, kai pinigai patenka į pardavėją, jų negalima grąžinti, nesvarbu. Natūralu, kad daugelis pardavėjų nori, kad jūs mokėtumėte jiems naudodamiesi viela.

Pirkimas pavedimu paprastai kainuoja pigiau nei kreditinės kortelės pirkimas. Tačiau laikas, kurio reikia operacijai užbaigti naudojant pavedimą, yra žymiai ilgesnis, nes laidai praeiti reikia kelių dienų.

Grynieji pinigai

Kai kurios svetainės, pvz., „Paxful“, sujungia netoliese esančius pirkėjus ir pardavėjus, kad galėtų atlikti tiesiogines „Bitcoin“ operacijas. Žinoma, bitkoinus pirkti grynaisiais (arba „fiat“ valiuta, kaip tai minima Bitcoin ekosistemoje) yra greita ir paprastai pigiau.

Sandorio grynaisiais pinigai yra tai, kad jūs turite fiziškai susitikti su asmeniu. Be to, niekada nežinote, su kuo turite reikalų grynųjų pinigų srityje, todėl svarbu imtis atitinkamų veiksmų, kad apsisaugotumėte.

KYC

Nesvarbu, kokią mokėjimo parinktį pasirinksite, tikriausiai turėsite pateikti asmeninę informaciją, pvz., Registruotą adresą ir asmens tapatybės dokumentą. Kai kuriais atvejais jums gali reikėti pateikti išsamią informaciją apie savo pajamas. Nepriimkite to asmeniškai!

Šis procesas, žinomas kaip „Pažink savo klientą“ (trumpai – KYC), reikalingas vyriausybės ir vykdomas biržų, tikriausiai prieš jų valią. Geros naujienos yra tai, kad tokie reglamentai yra Bitcoin vis labiau įsigalėjusio rezultato rezultatas.

4. „Bitcoin“ piniginės pasirinkimas

Bitkoinus reikia laikyti „Bitcoin“ piniginėje. „Bitcoin“ piniginė yra programinė įranga, padedanti valdyti savo „Bitcoins“ (t. Y. Siųsti, gauti, saugoti). Kaip ir norint naudoti el. Paštą, jums reikės „Gmail“, „Outlook“ ar panašios programos, norint naudoti „Bitcoin“, reikia „Bitcoin“ piniginės.

Kai perkate „Bitcoin“ iš biržos, labai rekomenduojama perkelti jį iš valiutos į savo asmeninę piniginę, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo monetas..

Jei to nepadarysite, rizikuojate pamesti monetas tuo atveju, jei kas nors įsilaužtų į valiutos keitimą arba net jei valiuta būtų uždaryta (ei, tai nutiko anksčiau).

Yra daugiau nei 20 tipų populiarių „Bitcoin“ piniginių, kurias galite naudoti, ir bandant palyginti visas šias „Bitcoin“ pinigines gali būti šiek tiek pribloškiama. Čia pateikiamos populiariausios parinktys:

Bitcoin adresas ir privatus raktas

Piniginėje paprastai yra dvi svarbios informacijos:

Jūsų privatus raktas – Taip pat žinomas kaip sėklos frazė. Tai tarsi jūsų piniginės slaptažodis. Kas tai žino, gali kontroliuoti jūsų „Bitcoins“, todėl jį visada reikia saugoti ir paslėpti (ir tikrai ne kompiuteryje ar debesyje esančiame faile)..

Jūsų „Bitcoin“ adresas – Kaip ir jūsų el. Pašto adresas, čia žmonės gali siųsti jūsų „Bitcoins“. Tai raidžių ir skaičių eilutė, prasidedanti „1“ arba „3“. Štai pavyzdys: 1BvBMSEYstWetqTFn5Au4m4GFg7xJaNVN2. Jis gali būti rodomas viešai ir nereikia jo slėpti.

Bitcoin piniginių tipai

Yra keletas aspektų, kuriuos turite žinoti, kai kalbama apie „Bitcoin“ pinigines.

Su laisvės atėmimu nesusijęs

Piniginė, nesusijusi su laisvės atėmimu, reiškia, kad jūs esate vienintelis savo bitkoinų savininkas ir kad jūs neatiduodate savo bitkoinų į jokios trečiosios šalies rankas.

Su laisvės atėmimu nesusijusių piniginių yra daugybė rūšių. Pavyzdžiui, pirmoji kada nors pagaminta „Bitcoin“ piniginė, žinoma kaip „Bitcoin Core“ piniginė yra su laisvės atėmimu nesusijusi piniginė.

Nors laikoma, kad su laisvės atėmimu nesusijusios piniginės naudojimas yra saugesnis, tai taip pat reiškia, kad tik jūs esate atsakingas už savo monetų saugumą, todėl turite imtis atitinkamų priemonių (skaitykite toliau – aš prie to prieita kaip gerai).

Su laisvės atėmimu nesusijusios piniginės yra susietos su konkrečiu įrenginiu, pvz., Nešiojamuoju kompiuteriu ar telefonu, ir prie jų galima prisijungti tik per tą įrenginį..

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad pinigines, nesusijusias su laisvės atėmimu, paprastai yra sunkiau įsirengti nei trečiųjų šalių pinigines (taip pat žinomas kaip laisvės atėmimo vietos piniginės). Be to, jei pametate ne laisvės atėmimo piniginės privatų raktą, pametate ir monetas. Niekas negalės jų susigrąžinti (paprašykite šis vargšas).

Laidojimo piniginės

Trečiųjų šalių pinigines, dar vadinamas laisvės atėmimo piniginėmis, valdo kas nors kitas, o ne jūs. Paprastai tai bus tam tikra įmonė ar mainai (Xapo).

Naudoti tokio tipo piniginę paprastai yra paprasčiau, nes dažnai jie labiau pritaikyti pradedantiesiems. Jį taip pat galite pasiekti iš bet kurios žiniatinklio vietos. Tačiau tai taip pat daro juos labiau linkusius įsilaužti.

Naudodamiesi laisvės atėmimo pinigine, savo monetų likimą atiduodate kam nors kitam. Štai kodėl svarbu naudoti tik patikimus trečiųjų šalių piniginių tiekėjus.

Dauguma trečiųjų šalių piniginių bendrovių šiandien imasi pakankamų saugumo priemonių, kad niekas nesugadintų jūsų paskyros. Viena iš šių priemonių vadinama dviejų veiksnių autentifikavimu (arba trumpai 2FA).

Naudodamas „2FA“, piniginė gali patikrinti jūsų tapatybę paprašydama įvesti ne tik savo vartotojo vardą ir slaptažodį, bet ir vienkartinį slaptažodį (OTP), kuris siunčiamas į jūsų turimą įrenginį teksto pranešimu ar el. Paštu.

Kelių parašų „Bitcoin“ piniginės

Kelių parašų piniginė (taip pat žinoma kaip „multisig“ piniginė) yra piniginė, turinti daugiau nei vieną savininką, o prie piniginės viduje esančių monetų galima patekti tik tuo atveju, jei su tuo sutinka iš anksto nustatytas savininkų skaičius.

Pavyzdžiui, tarkime, įmonė atidaro daugialypę piniginę su trimis savininkais: generaliniu direktoriumi ir dar dviem vadovais. Jie nustato šios konkrečios piniginės taisykles, kad bent du savininkai patvirtintų sandorį. Jei generalinis direktorius nori išsiųsti bitkoinus kam nors iš šios piniginės, jie turi turėti bent vieną kitą valdytoją.

„Multisig“ piniginės laikomos saugesnėmis, nes net jei pavagiamas vienas iš piniginės raktų, be kitų savininkų paprastai nėra galimybės ištuštinti piniginės lėšų..

Geras būdas naudoti daugialypę piniginę būtų atiduoti du raktus sau ir vieną asmeniui, kuriuo pasitikite, kad pavogus vieną raktą, jūsų bitkoinai vis tiek būtų saugūs ir prieinami. Kai kuriose piniginėse, pavyzdžiui, „Electrum“, yra galimybė įgalinti daugialypį ryšį.

Popierinės ir fizinės piniginės

Bitkoinus taip pat galima laikyti ant fizinių daiktų, tokių kaip „flash“ įrenginiai, specialios „Bitcoin“ aparatinės piniginės (pvz., „TREZOR“ ar „Ledger“) ir net popieriuje.

Taip, popierius.

Iš esmės „Bitcoin“ piniginė yra tik raidžių ir skaičių rinkinys, pavyzdžiui, slaptas kodas, skirtas prieigai prie jūsų „Bitcoins“, dar vadinamas privačiu raktu. Užrašę tą „kodą“ ant popieriaus, galite sukurti vadinamąją popierinę piniginę.

Sukurkite „Bitcoin Paper Wallet“

„Bitcoin“ popierinės piniginės pavyzdys

Aparatinės piniginės yra įrenginiai, kuriuose laikomas jūsų privatus raktas. Jie laikomi ypač saugiais, nes jie nėra prisijungę prie interneto ir dėl savo dizaino juos netgi galima saugiai paleisti užkrėstuose kompiuteriuose..

Bitcoin aparatinės piniginės dydžiai

Aparatinės piniginės rūšys

Aparatinės ir popierinės piniginės iš tikrųjų yra su laisvės atėmimu nesusijusių piniginių pogrupis. Jie pateikia geriausią apsaugos ir valdymo formą, kurią galite turėti savo „Bitcoins“.

Kaip išsirinkti tinkamą piniginę?

Tinkamos piniginės pasirinkimas priklauso nuo kelių veiksnių. Turėkite omenyje, kad gana lengva perjungti pinigines, todėl tai nėra sprendimas dėl gyvenimo ar mirties. Štai veiksniai, į kuriuos atsižvelgčiau rinkdamasi piniginę.

Naudojimo dažnumas

Kaip dažnai planuojate siųsti bitkoinus? Atkreipkite dėmesį, kad klausiu tik apie bitkoinų siuntimą, nes bitkoinų gavimas yra beveik vienodas visų tipų piniginėms.

Jei manote, kad būsite sunkus „Bitcoin“ vartotojas, siūlau naudoti piniginę, kuri būtų lengvai pasiekiama mobiliajame telefone, kad ji visada būtų prieinama (pvz., „Ledger Nano X“, „Edge“).

Tačiau jei perkate „Bitcoin“ kaip ilgalaikę investiciją, siūlau naudoti aparatinę ar popierinę piniginę, nes tai yra saugiausias pasirinkimas.

Kiek Bitcoins planuojate turėti?

Jei ketinate pirkti tik nedidelį kiekį bitkoinų, tai visiškai nesvarbu, kurią piniginę naudojate, nes rizika nėra tokia didelė. Tačiau jei planuojate pirkti didelius kiekius „Bitcoin“, galite apsvarstyti galimybę naudoti daugialypę piniginę arba aparatinę piniginę, kurios abi laikomos saugesnėmis apskritai.

Naudotojų draugiškumas

Kaip lengva pasiekti piniginę, siųsti bitkoinus ir gauti lėšų? Kai kurios piniginės turi puikią vartotojo sąsają, o kitos dažniausiai atsilieka nuo sąsajų, kurios išgąsdins bet kurį naują „Bitcoiner“.

Asmeninė paranoja ir anonimiškumo nuostatos

Kiek paranojiškas esate, kai kas nors pavagia jūsų bitkoinus? Ar nerimaujate dėl savo anonimiškumo? Kai kurios piniginės taip pat orientuojasi į visišką anonimiškumą ir privatumą (pvz., „Samourai“ piniginė, „Wasabi“).

5. Kiek norite įsigyti bitkoinų?

Pasiėmė piniginę? Radote pageidaujamą būdą pirkti Bitcoin? Gerai! Dabar turite užduoti sau labai svarbų klausimą: kiek pinigų ketinate investuoti į „Bitcoin“?

Bitcoin yra LABAI rizikingas turtas. Tai reiškia, kad niekada neturėtumėte pirkti jokios sumos, kurios negalėtumėte sau leisti prarasti. Svarbu tai gerai apgalvoti. Jei pirmą kartą perkate „Bitcoins“, pasirinkite sumą, kuri neturės jūsų finansinės įtakos, jei „Bitcoin“ nukris iki nulio.

Apskritai, kai investuojame, esame pernelyg optimistiški ir galime pamiršti apie realią neigiamos pusės galimybę. Mano asmeninė taisyklė yra tokia, kad niekada neinvestuosiu daugiau kaip 5% savo turimų pajamų ar viso turto.

Kiek kainuoja nusipirkti 1 Bitcoin?

Šiuo metu Bitcoin kaina yra 33 782 JAV doleriai.

Kaina skiriasi priklausomai nuo to, kiek ji yra paklausa. Kuo daugiau žmonių nori pirkti, tuo brangiau tai kainuos. Jei niekas nenori pirkti, kaina sumažės, kol kas nors nepagalvos, kad ji pakankamai pigi. Kaina taip pat gali šiek tiek skirtis tarp biržų.

Ar galiu nusipirkti mažiau nei 1 Bitcoin?

Taip, galite nusipirkti mažiau nei 1 bitkoiną. Bitcoin gali būti padalintas iki aštuonių dešimtųjų. Tai reiškia, kad galite nusipirkti pusę bitkoino, ketvirtadalį bitkoino ar net šimtąją bitkoino. Mažiausias Bitcoin kiekis yra žinomas kaip „Satoshi“ ir lygus 0,00000001 Bitcoin.

Didelio kiekio Bitcoin pirkimas

Jei norite pirkti didelius kiekius „Bitcoin“, tarkime, daugiau nei 10 000 USD, yra specialių biržų ir brokerių, kurie vykdo tokius sandorius. Šios paslaugos yra žinomos kaip OTC (over the counter).


6. Kitos pirkimo galimybės

Jei viskas, ką aprašiau aukščiau, jums tiesiog netinka, pateikiame keletą papildomų galimybių įsigyti bitkoinų.

Bitcoin bankomatai

„Bitcoin“ bankomatai yra aparatai, priimantys grynuosius pinigus, dar vadinamus „fiat“ valiuta, ir mainais teikiantys bitkoinus. Kai kurie bankomatai leidžia pirkti tik bitkoinus, kiti taip pat leis parduoti savo bitkoinus ir mainais gauti grynųjų.

Daugelis žmonių mėgsta naudotis bankomatais dėl santykinio anonimiškumo per visą pirkimo procesą. Jums nereikia laukti, kol bus baigti ilgi tapatybės patvirtinimo procesai. Tiesiog įveskite pinigus ir iškart gaukite monetas.

„Bitcoin“ bankomatus valdo įmonės, kurios paprastai ima konkretų mokestį už savo paslaugas, todėl prieš atlikdami operaciją įsitikinkite, kad žinote mokesčius..

Pirkimas iš fizinių asmenų

Kai kurie žmonės pirks bitkoinus iš asmens, o ne mainų. Šiuo atveju reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

Pabandykite sužinoti, ar galite patvirtinti pardavėjo tapatybę. Kai kurie žmonės norės likti anonimais, ir tai yra puiku, tačiau patikrinus kieno nors tapatybę, dramatiškai sumažės rizika, kad būsite apgaudinėjamas..

Pabandykite naudoti tam tikrą sąlyginio deponavimo paslaugą, kuri sulaikys jūsų pinigus, kol pardavėjas atsiųs jums monetas. Jei tai neįmanoma, laikykitės grynųjų ir susitikite su asmeniu akis į akį. Bet kokiu atveju, prieš gaudami monetas, niekada nenaudokite negrįžtamų mokėjimo būdų, tokių kaip pavedimas.

Prieš laikydami sandorį užbaigtu, norėsite palaukti, kol „Bitcoin“ operacija turės bent du ar tris patvirtinimus. Žinoma, tai priklauso nuo jūsų keičiamos pinigų sumos. Mažesnėmis sumomis galima pasinaudoti tik vienu patvirtinimu.

Atminkite, kad perkant iš asmens paprastai kyla daug neaiškumų, o kartais neverta kelių dolerių, kuriuos sutaupysite procese..

7. Išvada ir ištekliai

Dabar esate pasirengę pirkti ir nusipirkti savo pirmąjį „Bitcoin“. Jei ieškote konkretaus mokėjimo metodo vadovų, galite naudoti toliau pateiktą išteklių sąrašą.

Be to, jei radote šį vadovą informatyvų, dėkojame, kad padėjote mums paskleisti žinią apie „99Bitcoins“ ir pasidalinti „Facebook“ ar apie ją „Twitter“.

P.S.

Aš žinau, kad jau rašiau tai bent tris kartus šiame vadove, tačiau negaliu pakankamai pabrėžti šio dalyko: jei „Bitcoin“ istorija mus ko nors išmokė, tai tol, kol jūs laikote savo pinigus biržoje, jūs iš tikrųjų turėti tuos pinigus – mainai turi.

Jei mainai tampa nemokūs arba įsilaužia, rizikuojate tuos pinigus prarasti visam laikui. Tai nutiko praeityje su MT. Goksas, BTC-e, ir „Bitfinex“.

Kai monetos bus jūsų sąskaitoje, būtinai atsiimkite jas į Bitcoin adresą, kurį nukopijavote iš savo piniginės. Po to, kai monetos saugiai pateks į jūsų piniginę, galėsite išdidžiai pasakyti, kad įsigijote savo pirmąjį „Bitcoin“.

Sėkmės!

Išteklių skyrius

Jei manote, kad vis tiek jums reikia papildomos pagalbos, galite naudoti šiuos nuoseklius pirkimo vadovus, skirtus skirtingiems mokėjimo metodams:

 • Kaip pirkti „Bitcoin“ su „PayPal“
 • Kaip pirkti Bitcoin su kreditine kortele
 • Kaip nusipirkti Bitcoin pavedimu
 • Kaip nusipirkti Bitcoin su grynaisiais
 • Patvirtintų „Bitcoin“ mainų sąrašas
 • Rekomenduojamos aparatinės piniginės
 • Rekomenduojamos „iPhone“ piniginės
 • Rekomenduojamos „Android“ piniginės
 • Rekomenduojamos piniginės darbalaukiui
 • Pirkti didelius kiekius „Bitcoin“ vadovo
 • Bitcoin bankomatų sąrašas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me